Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější hry, které jsou v dnešní den se slevou. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku.

Townscaper

Townscaper je roztomilá a velmi zábavná budovatelská strategie, kterou si jistě oblíbíte. V této doslova odpočinkové hře budete stavět malá ostrovní městečka s roztomilými stavbami. Jedná se o skvěle ovladatelnou hru, ve které nemusíte nad stavbou složitě přemýšlet, a zkrátka zde jen vybíráte to, co se vám nejvíce líbí.

  • Původní cena: 4,99 € (3,74 €)

Dying Light

Dnes můžete ve slevě na Steamu získat také oblíbenou zombie řežbu s názvem Dying Light. V tomto akčním surviveru budete muset přežít ve světe, který zaplavily krvelační nemrtví. Zatímco procházíte městem, které zničila virová epidemie, budete muset vyhledávat úkryt, nacházet cenné zásoby a užitečné předměty a odrážet útoky nakažených.

  • Původní cena: 29,99 € (11,99 €)

Loop Hero

Zakoupením aplikace Loop Hero si přijdete na parádní 2D rogue-like RPG, ve kterém na vás čeká spousta nejrůznějších a nejednoduchých výzev. Budete totiž čelit mocnému Lichovi, který svět uzamkl v nekončící smyčce, což s sebou přineslo vlnu chaosu. Vy budete muset za pomocí klasických karet rozhodovat o vašich následujících operacích, tedy o souboji s nepřáteli, rozmístění budov a podobně. Jak titul vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 14,99 € (4,94 €)

The Talos Principle

The Talos Principle nabídne krásnou grafiku, avšak například u animací se projeví, že tým, který za ní stojí, není tak velký. Ve hře musíte překonat více než 120 hlavolamů nejrůznějšího zpracování a je pouze na vás, v jakém pořadí se do nich pustíte.

  • Původní cena: 39,99 € (3,99 €)

GRIS

Hru GRIS označuje Apple ve své oficiální tiskové zprávě za „spektakulární uspokojující puzzle-plošinovku“, ve které se prezentuje to nejlepší se současného digitálního umění. Hra je opravdu nádherně graficky zpracovaná a vypráví příběh mladé, neobyčejné hrdinky, putující světem.

  • Původní cena: 16,99 € (4,24 €)
Témata: , , , , ,
.