Zavřít reklamu

Říká se, že pokud o sobě chcete tvrdit, že využíváte jablečná zařízení na maximum, tak musíte umět ovládat klávesové zkratky a gesta. Právě díky nim si totiž můžete výrazně ulehčit každodenní fungování na iPhonu, iPadu či Macu. I v dnešní době však někteří uživatelé nemají ani nejmenší páru o tom, že nějaká gesta na iPhonu existují. Většina jedinců zná základní gesta, pomocí kterých se ovládá iPhone s Face ID, a tím to následně končí. Přesně proto jsme si pro vás na našem magazínu připravili tento článek, ve kterém se společně podíváme na celkově 10 méně známých gest na iPhone, o kterých jste možná nevěděli. Prvních 5 gest naleznete přímo v tomto článku, dalších 5 pak na našem sesterském magazínu, viz odkaz níže.

Diskuze k článku

  Ak sa bude dat, poprosim nabuduce urobit z kazdej vety jednu stranku. Bude to prijemnejsie na citanie…

  Dobrý den, stránkování nám v redakci u těchto typů článků přijde o mnoho přehlednější. Prozatím jste první, kdo si stěžuje. Možná se vám změna nelíbí, ale bohužel, všem se v životě zavděčit nemůžeme. Přeji fajn den.

  Zajimavy, ze si na to stezuji lidi prakticky ve vsech diskuzich, kde to novinari zavedli ale vy jste si zatim nevsimli ;)

  fakt nevim, co vam prijde prehledneho na tom, ze si kvuli 5 vetam clovek musi nacist nekolik stranek balastu a reklam.

  Také se přidávám k názoru, že stránkování není pro čtení příjemné a často mě odrazuje si článek přečíst celý.

  Tak je kazdemu jasne, ze co stranka, to nove reklamy. Jiny smysl to nema… cte se to na prd, vypada to na prd, strankovany clanky rovnou zaviram…

  A ted nejakou opravdu zajimavou novinku?:-)

  Novinky si můžete přečíst na našem sesterském webu letemsvetemapplem.eu. Na Jablíčkáři se zaměřujeme především na tipy a triky, komentáře, návody a případně nějakou vlastní tvorbu – byť tedy přes týden chodí i zde každý den tři novinky ze světa Applu.

  A navíc k tomu, neznamená, že když o nějakých věcech víte vy, tak že o nich ví i ostatní uživatelé, kteří nemusí být tak zkušení.

  Zdravím, stránkovaný článek je designový odpad.
  Chápu, že vydělat si ten web na sebe musí, ale za posledních několik let se z toho stal s prominutím vizuální bordel – jinak to nazvat nelze. Čím dál měně mě ty články baví číst, už jen proto, jak nepřehledné to všechno je.

celý text

Čtěte více