Zavřít reklamu

Samozřejmě že jsou iPhony tím, co zajímá nejvíce zákazníků Applu. Jenže evoluce se postupně zpomaluje a toto zařízení už nemá příliš co nabídnout. Tedy dokud bude klasické konstrukce, a ne té skládací. Jsou zde ale další produkty, které by mohly zamávat trhem. 

Apple Watch X 

Apple Watch jsou nejprodávanější hodinky na trhu, a to nemluvíme jen o těch chytrých. I když zde máme modely Ultra, základní řada Series za poslední roky příliš upgradů nepobrala. To by se však mohlo změnit se Series 10 neboli Apple Watch X. Uvidíme, jestli si Apple nechá tu příležitost utéct, nebo skutečně představí zásadní redesign jeho chytrých hodinek. Dočkat bychom se měli už v září. 

AirPody 4. generace 

Letos na podzim by měly přijít i nové AirPody, a dost možná tak bude po boku nejen Apple Watch X ale také iPhonů 16. Mají mít nový design a pokročilejší funkce, kdy bychom se navíc měli dočkat hned dvou jejich modelů, kdy ten výše postavený nabídne ANC. Může se jednat o zásadní produkt, protože bude levnější jak AirPods Pro ale i tak bude obsahovat tu zásadní výbavu. 

Apple Ring 

Samsung ten svůj ukázal už v lednu, kdy postupně přikládá pod kotel a pouští střípky o tom, co bude jeho první chytrý prsten umět. Není první a nebude ani poslední, jenže jeho síla je ve velikosti značky. Je jistotou, že kdyby s chytrým prstenem přišel na trh i Apple, bude jej mnoho jeho zákazníků kupovat jen proto, že to je nový produkt společnosti. Bude zajímavé sledovat i to, jestli půjde o doplněk k Apple Watch nebo samostatné zařízení, které tyto hodinky nahradí. Když bychom se u Samsungu měli dočkat ještě letos, u Applu je to velká neznámá. 

Apple Vision 

Apple Vision Pro je první prostorový počítač společnosti, který je na trhu teprve krátce. Jeho odlehčená verze v podobě modelu Apple Vision ale přijde pravděpodobně až v roce 2026. Důležité zde bude, kolik technologií mu Apple vyndá, aby bylo zařízení levnější a tím i dostupnější pro masy. Může se jednat o zásadnější zařízení, než kterým je nyní model Pro, který z principu věci nemůže slavit masový úspěch, kdežto jeho levnější verze už ano. 

AirTag 2. generace 

Společnost Apple vydala svůj lokalizační přívěsek AirTag už v dubnu 2021. AirTag druhé generace měl spatřit světlo světa v roce 2025, tedy alespoň podle leakerů. Bude vybaven vylepšeným bezdrátovým čipem, je možné, že by AirTag mohl být osazen čipem Ultra Wideband 2. generace, který měl loni premiéru ve všech modelech iPhone 15, což by otevřelo cestu k lepší přesnosti určení polohy pro sledování předmětů. Mohl by nabídnout i integraci s headsetem Vision Pro. Zdroje ale zatím nepotvrdily ani nevyvrátily případnou změnu designu. 

.