Zavřít reklamu

3D tiskárny se v posledních letech stávají čím dál tím populárnějšími – s relativně velkou pravděpodobností tak máte jednu takovou 3D tiskárnu doma i vy. Prostřednictvím 3D tisku můžete jednoduše vytisknout prakticky cokoliv, co se vám zachce. Stačí, abyste měli konkrétní model určité věci. Tento model si můžete buď vytvořit sami, anebo se stačí přesunout na určité portály, které vám je zdarma či za malý poplatek zpřístupní. V tomto článku se podíváme na 5 příslušenství pro iPhone, které si můžete vytisknout doma na 3D tiskárně.

Minimalistický stojánek ve tvaru chapadel

Čas od času se můžete ocitnout v situaci, kdy potřebujete mít iPhone pořád na očích, ale nechcete jej mít klasickým způsobem položený na stole. V takové situaci se můžete ocitnout při čekání na nějaký důležitý hovor, anebo třeba při sledování filmu. Jestliže hledáte nějaký minimalistický držák pro iPhone, který je však originální, tak můžete sáhnout po tom, který má tvar chapadel. Tento držák je opravdu malinký, za to však perfektně a originálně plní svůj úkol.

Modulární připevňovací systém

Každý z vás už se zajisté ocitl v situaci, kdy potřeboval vyfotit naprosto bezchybný snímek. Kvalitu výsledného snímku dokáže při focení ovlivnit ledacos. Kromě špatného osvětlení se například stačí jen lehce pohnout a fotografie může být rozmazaná. Přesně v těchto případech by vám mohl pomoci modulární připevňovací systém pro iPhone, který lze například položit přímo na stůl, anebo jej můžete přichytit za hranu stolu. Kromě focení lze stojan využít pro točení videí, anebo pro FaceTime hovory.

Mechanický držák s rychlý vložením a uvolněním

Výše jsme se společně podívali na klasický držák iPhonu, který by se mohl hodit každému z nás. Pokud však hledáte něco, co bude o něco pokročilejší, popřípadě pokud se vám nelíbí design chapadel, tak se vám bude zajisté líbit tento mechanický držák. Kromě toho, že tento držák skvěle vypadá, tak nabízí také funkci pro rychlé vložení a uvolnění iPhonu. Jakmile tedy iPhone vložíte, tak se čelisti automaticky stisknou, problém vám ale nebude dělat ani vyjmutí. Tento držák budete muset složit z hned několika dílů, rozhodně to ale stojí za to.

Ochrana nabíjecího kabelu

Svět jablečných uživatelů se dělí na dvě skupiny. V první skupině najdete jedince, kteří neměli s originálními nabíjecími kabely v životě problém, ve druhé skupině se pak nachází takoví uživatelé, kterým se podařilo po nějaké době konce kabelů poškodit. Jestliže patříte do druhé skupiny, tak zbystřete. Vytisknout si totiž můžete speciální „pružinu“, kterou stačí navléct na oba dva konce konektorů. Tato pružina pak zabrání tomu, aby se kabel v nejvíce namáhaném místě lámal, tudíž tak předejdete poškození.

Držák v zásuvce

Posledním příslušenstvím, na které se v rámci tohoto článku podíváme, je speciální držák iPhonu, který jednoduše zachytíte za samotný nabíjecí adaptér. Tento držák se hodí v případě, že se nacházíte někde, kde je sice k dispozici zásuvka, na druhou stranu ale nemáte iPhone kam položit. Pokud nabíjecí adaptér „provlečete“ samotným držákem, tak získáte velkou odkladovou plochu, na kterou můžete při nabíjení iPhone, anebo jakékoliv jiné zařízení, položit. Při stahování modelu si nezapomeňte vybrat verzi pro evropský adaptér.

.