Zavřít reklamu

Je zde víkend, a pokud v něm nemáte žádné velké plány, můžete si svou dlouhou chvíli zkrátit hraním iOS her. Doporučujeme zde nejen obrodu padlé civilizace v Atlantis Odyssey, ale i zajímavou karetní hru, která se od Heartstonu a jeho klonů liší snad úplně vším. K tomu dojde i na bitvy robotů.

Atlantis Odyssey 

Existuje na celém širém světě ještě nějaké neprozkoumané místo? Ano, jmenuje se Atlantis a vy jste jej právě objevili. S dvojicí hrdinů Robertem a Nicole tak budete pátrat po důvodech zániku této říše, přičemž na vás bude čekat i nelehký úkol vrátit jí její původní lesk. Jedná se tedy o mix budovatelské, logické a dobrodružné hry, který si vás získá svým příjemným grafickým zpracováním a jednoduchými principy.

Stažení v App Store

Cards of Terra 

Cards of Terra je karetní hra pro jednoho hráče kombinující lehkou karetní partii podobnou klasickému solitairu s mechanikou sběratelských karetních her. Hrajete zde za mimozemskou princeznu, která uvízla v nepřátelské fantasy říši. Naštěstí vládne různými silami, které může použít k tomu, aby její nepřátelé bojovali vzájemně proti sobě. Díky tomu jsou přítomny unikátní principy, které můžete vyzkoušet ve více jak 80 úrovních.

Stažení v App Store

Mech Arena: Robot Showdown 

Už podle názvu je evidentní, kdo tady bude proti komu bojovat. Jedná se totiž o PvP řež s roboty. S nimi tak vstoupíte do arény 5 proti 5, kdy se samozřejmě snažíte druhou stranu co nejdříve zlikvidovat. To pak netrvá déle než 5 minut, jen není zaručeno, že se to nepovede dříve vašemu oponentovi. Mechů, stejně jako jejich zbraní, jsou desítky, k tomu si připočtěte jejich speciální schopnosti a další personalizaci. Nechybí světové žebříčky, turnaje atd.

Stažení v App Store

My Friend Pedro 

Unesli mu rodinu a o něm si mysleli, že je mrtvý. To ale byla chyba, protože nebyl. Banán Pedro se tak pouští na krvavou pomstu až po uši vyzbrojený palebným arzenálem, který se nebojí použít – a to maximálně efektně a účelně, protože mnohdy místo do svých nepřátel musí střílet do různých prvků tak, aby se posunul dál. Čeká zde na vás 37 do detailu navržených úrovních, ve kterých se dokonce budete prohánět nejen na skateboardu ale i motorce.

Stažení v App Store

32 Secs: City Trials 

Ovládněte vysokorychlostní závody futuristickými městskými ulicemi sci-fi měst a vyřaďte ty otravné soupeře v této adrenalinové jízdě, abyste protknuli cílovou pásku jako první. Podle toho, jak si pak povedete, budete dostávat i odměny, s jejichž pomocí můžete své vozidlo ještě zdokonalovat. Díky tomu můžete postupovat v žebříčku a snažit se pokořit další a o poznání silnější soupeře.

Stažení v App Store

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více