Zavřít reklamu

Operační systém iOS 14 dává uživatelům mnohem více možností, co se týče práce s plochou a přidávání widgetů. S úpravou plochy vašeho iPhonu vám může pomoci řada různých aplikací, a jednou z nich je Widgeridoo, kterou si představíme v dnešním článku.

Vzhled

Po svém spuštění vám aplikace Widgeridoo nejprve nabídne přehled všech svých základních funkcí. Hlavní obrazovka aplikace se pak skládá ze spodní lišty s tlačítky pro přechod do nastavení, přidání nového widgetu a přehledu informací. V pravém horním rohu se nachází tlačítko pro úpravy, ve středu obrazovky naleznete přehled svých vlastních vytvořených widgetů.

Funkce

Aplikace Widgeridoo umožňuje uživatelům vytvářet spoustu různých widgetů s různými funkcemi a o různých velikostech. V aplikaci si můžete sami několika jednoduchými klepnutími vytvořit vlastní widget, přizpůsobit ho plně svým potřebám a umístit jej na plochu vašeho iPhonu s iOS 14. K dispozici jsou například widgety s datem a časem, připomínkami narozenin, vlastní widgety s textem a obrázkem, widget s údaji o procentech baterie vašeho iPhonu, nebo třeba widget s údaji z nativní aplikace Zdraví či Aktivita. Aplikaci Widgeridoo můžete využívat buďto v její bezplatné základní verzi, nebo si zaplatit jednorázově 99 korun za prémiovou verzi. V rámci prémiové verze získáte neomezený počet widgetů (základní verze umožňuje vytvoření osmi widgetů), možnost sdílení a importu a další bonusy.

.