Zavřít reklamu

Každý týden přibývají v Mac App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co Mac App Store za uplynulý týden přinesl. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na její název.

Snip my – Screenshot Tool

Pokud vám nestačí výchozí nástroj pro pořizování screenshotů na vašem Macu, můžete vyzkoušet aplikaci s názvem Snip my – Screenshot Tool. Tato aplikace nabízí hned několik různých režimů pořízení snímků obrazovky, a poskytne vám také paletu nástrojů pro jejich úpravu, anotaci a práci s textem. Aplikace také nabízí podporu pro klávesové zkratky.

Family Tree Builder+

Chtěli byste si na Macu vyzkoušet tvorbu vlastního rodokmenu? Pomůže vám s tím aplikace Family Tree Builder+. Kromě jiného v ní můžete do vašeho rodokmenu přidávat také nejrůznější fotografie, důležité údaje o jednotlivých členech, nebo třeba významné milníky, jako jsou svatby a další události. Aplikace Family Tree Builder+ nabízí také bohaté možnosti přizpůsobení, stahování a sdílení.

My Smart Budget

Díky aplikaci My Smart Budget si mnohem snáze udržíte přehled o vašem osobním či rodinném rozpočtu, a dokážete také více a lépe ušetřit. Aplikace je velice snadno použitelná a má přehledné uživatelské rozhraní. Do My Smart Budget můžete snadno a rychle zadávat všechny vaše příjmy a výdaje, a to jak jednorázové, tak i opakované.

My Smart Budget
Zdroj: App Store

New York Mysteries

Laura James je neohrožená reportérka, která se nebojí ničeho. Tentokrát vyšetřuje záhadné zmizení mafiánských bossů. Ve hře New York Mysteries vás v řadě zajímavých lokací čeká hledání ukrytých předmětů, luštění hádanek a hraní zábavných miniher, s jejichž pomocí budete postupně krok za krokem odhalovat děsivé tajemství New Yorku.

CursorEffect 2

Připadá vám způsob, jakým se pohybuje kurzor myši na vašem Macu, příliš obyčejný? Můžete vyzkoušet aplikaci CursorEffect 2. Jak název napovídá, přidá tato aplikace k pohybu kurzoru na obrazovce vašeho Macu zajímavé a působivé efekty. Efekty si ale můžete přizpůsobit také sami a dát tak naplno průchod vaší fantazii. Aplikace je nenáročná na systémové prostředky vašeho Macu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více