Zavřít reklamu

Due

Due je opravdu skvělá aplikace pro připomínání v mobilu, na počítači i pro synchronizaci s hodinkami Apple Watch. Mezi benefity této aplikace patří její snadné používání a trvalé připomínky. Do aplikace Due můžete rychle přidávat úkoly a časové rámce a poté nastavit, aby vám upomínky chodily, dokud úkol nesplníte. Due nabízí intuitivní, přehledné uživatelské rozhraní, možnost nastavení více časovačů najednou nebo třeba synchronizaci přes cloudová úložiště.

Aplikaci Due stáhnete zde.

Any.do

Populární aplikace Any.do nabízí upomínky, upomínky založené na poloze a opakující se položky, takže si můžete vytvořit komplexní rutinu, a to jak osobní, tak i pracovní nebo rodinnou. Nabízí spoustu možností vytváření a přidávání připomínek a rozumí si s celou řadou dalších aplikací. Vše potřebné od připomínek až po kalendář navíc budete mít díky Any.do vždy přehledně na jednom místě.

Aplikaci Any.do stáhnete zde.

Microsoft To-Do

Aplikace Microsoft To-Do je jednou z nejlepších aplikací pro připomínání, protože je jednoduchá a snadno použitelná. Je bezplatná a skvěle integrovatelná s dalšími aplikacemi a službami od Microsoftu. Pomocí funkce Můj den si můžete nechat vypsat personalizované a inteligentní úkoly, následně si můžete vybrat, které úkoly chcete mít v denním plánu, a nastavit si připomenutí, která vás upozorní na splnění určitých úkolů.

Aplikaci Microsoft To-Do stáhnete zde.

Google Keep

Další skvělou bezplatnou volbou je Keep od Googlu. Aplikace nabízí spoustu možností a nástrojů pro tvorbu úkolů, podporu přidávání hlasových poznámek, obrázků a spoustu dalšího. Uživatelé si Google Keep oblíbili, protože práce s ní připomíná zapisování poznámek na samolepicí bločky, ale zároveň je vše digitalizované a nestane se vám, že byste vaše lístečky ztratili nebo zapomněli, co potřebujete udělat.

Aplikaci Google Keep stáhnete zde.

Notebook

Pomocí aplikace Notebook můžete psát poznámky, přidávat soubory, vytvářet úkoly, skicovat nápady, nahrávat zvuk, zachycovat okamžiky a mnoho dalšího. Notebook se okamžitě synchronizuje s vašimi zařízeními a cloudem. Můžete si sem zapisovat veškeré poznámky, úkoly, schůzky, skenovat obsah, přidávat fotografie a spoustu dalšího.

Aplikaci Notebook stáhnete zde.

.