Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Guitar Chords

Aplikace Guitar Chords je určena především pro začátečníky, kteří by se rádi naučili hrát na kytaru. Tato aplikace vás naučí veškeré základy, mezi které patří samozřejmě i akordy.

[appbox appstore id915310550]

Launch Center Pro

Launch Center Pro slouží pro zjednodušení vaší práce na zařízeních s operačním systémem iOS. Díky této aplikaci si můžete sami navolit celou řadu zkratek, mezi kterými můžou být vaše nejpoužívanější funkce. Veškeré vaše zkratky vytvořené v Launch Center Pro se otevírají velice jednoduše a celý proces by se dal přirovnat k vytočení čísla.

[appbox appstore id532016360]

Three Guys Walks Into a Saloon

Jako poslední aplikaci pro iOS si zde uvedeme hru Three Guys Walks Into a Saloon, která je ke dnešnímu dni zcela zdarma. Cílém této hry je dopadnout se třemi postavami do vyznačené oblasti, přičemž pro zisk co nejvíce bodů je rozhodující rychlost, přesnost a styl dopadu.

[appbox appstore id1128180325]

Aplikace a hry na macOS

Badia Images to PDF

Funkce aplikace Badia Images to PDF je zřejmá hned z jejího názvu. Díky tomuto programu můžete jednoduše konvertovat obrázky těch nejrůznějších formátů do PDF, a to bez nutnosti internetového připojení.

[appbox appstore id1101372447]

Convert PSD to JPEG

Aplikace Convert PSD to JPEG je další utilitou pro konverzi datových formátů. Pokud vám například vyprší licence pro některý program z balíčku Adobe, tato appka by měla dočasně vyřešit potřebné problémy. Ke dnešnímu dni si ji navíc můžete pořídit se slevou.

[appbox appstore id1049051733]

Translator Pro!

Translator Pro! je jednoduchý překladač, který podporuje širokou škálu těch nejrůznějších jazyků. Pokud si však myslíte, že touto aplikací získáte překladač, který nevyžaduje internetové připojení, bohužel jste na omylu. Jestliže vám však z nějakého důvodu nevyhovuje nejpoužívanější překladač od Googlu, Translator Pro! by vás možná mohl zajímat.

[appbox appstore id922020078]

.