Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

DiabetesDocs

Aplikaci DiabetesDocs ocení všichni lidé, kteří bohužel trpí cukrovkou. Aplikace totiž zaznamenává několik důležitých dat, mezi kterými nesmí chybět hladina krevního cukru nebo vámi zkonzumované jídlo, díky kterým následně ví, kolik inzulinu byste si měli do těla vpíchnout.

[appbox appstore id984470034]

Meditation app

S aplikací Meditation app se můžete přiučit učení meditace. Appka vám zpřístupní širokou škálu meditačního obsahu, který vás celým procesem provede a vynasnaží se vás co nejvíce uklidnit.

[appbox appstore id1236396793]

Alto’s Odyssey

V této hře se vžijete do role Joina Alta, který se se svými přáteli nachází daleko od domova a musí prohledat ty nejzáhadnější chrámy světa. Hra toho v sobě skrývá skutečně hodně a její hlavní výhodou je, že se ji naučíte téměř v okamžiku.

[appbox appstore id1182456409]

Aplikace a hry na macOS

Battery Time

Pokud chcete mít perfektní přehled o baterii vašeho jablečného zařízení, aplikace Battery Time vám ukáže vše, co byste zrovna mohli potřebovat. Ke dnešnímu dni se navíc na aplikaci vztahuje neuvěřitelná sleva, jelikož cena klesla ze $59,99 na pouhých 25 korun.

[appbox appstore id1372509317]

Invoices

Aplikace Invoices vám dovoluje jemně zjednodušit vaše podnikání. V této aplikaci totiž můžete vytvářet faktury a například mít i svou vlastní databázi vašich dodavatelů a odběratelů. V současné době však tyto služby naleznete na internetu zcela zdarma a dokonce v češtině. Pokud byste však chtěli něco jiného, aplikace Invoices je dnes k dipozici zcela zdarma.

[appbox appstore id431473881]

Lifetime Premium VPN PRO

Jako poslední si dnes uvedeme Lifetime Premum VPN Pro. Tento VPN klient se oproti své konkurenci pyšní především tím, že si jej stačí zakoupit jednou a následně se již nemusíte o nic starat. K čemu ale VPN vlastně slouží? Díky této aplikaci se na internetu stanete takřka nedohledatelní a váš poskytovatel internetu nebude vědět, jaké internetové stránky navštěvujete.

[appbox appstore id1237673380]

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více