Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Roterra
Kde je vlastně nahoře? Hra Roterra vás přesvědčí o tom, že tato otázka není tak jednoduché. Závisí na perspektivě a ta hraje prim. Budete řešit logické hádanky a při tom otáčet světem kolem sebe. Čeká na vás 80 vytvořených levelů na míru. Vše v krásném grafickém kabátku.

[appbox appstore id1386408490 oldprice=“79,00 Kč“]

GSDmoji German Shepherd
Každý má určitě svého oblíbeného psa. Milovníci Německého ovčáka mohou být nadšení. Nyní je čas, aby osvěžili svou sbírku samolepek pro iMessenger. Čeká na vás spousta samolepek s tímto plemenem, která vás potěší a určitě si jej zamilujete.

[appbox appstore id1225000148 oldprice=“79,00 Kč“]

Social Square
Jste závislí na sociálních sítích, ale k dokonalosti vám chybí jediná věc? Tou může být Social Square, který nabízí jedno ultimátní řešení pro vaše socky. Jednoduše mějte všechny pohromadě a sledujte třeba video na youtube a čtěte tweety na Twitteru.

[appbox appstore x oldprice=“25,00 Kč“]


Aplikace a hry na macOS

Luminar 3
Hledáte jedno elegantní řešení pro vaše fotky? Pak je Luminar 3 tím pravým, protože kombinuje galerii, ale i editor fotek do jedné přehledné aplikace. Fotografie budete mít jako na dlani a za pomocí umělé inteligence jim dodáte ještě větší lesk.

[appbox appstore x oldprice=“1 050 Kč“]

Endless Space® – Collection
Vydejte se do nekonečného vesmíru, kde na vás čeká spousta dobrodružství. Plujte mezi hvězdami, planetami a dalšími objekty a prozkoumávejte jejich taje. Odkryjte tajemství, podmaňte si galaxii a staňte se vládcem celého vesmíru.

[appbox steam 208140 oldprice=“9,99€“]

ASH OF WAR™
Jeden hrdina, který je zasažen válkou. V téhle hře na vás čeká opravdu hutný příběh, který nebude jenom černobílý. Nelehká rozhodnutí a spousta nepřízní osudu. Jaké dokáží být hrůzy války a co to s člověkem vlastně udělá. To a mnohem více na vás čeká.

[appbox steam 4777282 oldprice=“14,99€“]

.