Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

KORG Gadget 2
Baví vás hudba, ale teď tím nemyslíme její poslech. Aplikace KORG umožní její produkci, a to přímo z iPhonu nebo iPadu. Vše v jednoduchém a intuitivním kabátku, který potěší nejednoho uživatele. Najdete tu širokou paletu nástrojů a dalších vychytávek.

[appbox appstore id791077159 oldprice=“939,00 Kč“]

iWilde Collection
O Oscaru Wildovi jste určitě slyšeli na střední škole. Možná jste i od něj něco četli k maturitě, a pokud vás tenhle autor oslovil, nyní si jeho tvorbu můžete přečíst tak, jak jí sám Wild napsal. Jako bonus si můžete přičíst krásné vizuální zpracování.

[appbox appstore id1077774549 oldprice=“99,00 Kč“]

Live Weather
Počasí je nedílnou součástí našeho každodenního života. Nezáleží na tom, zdali plánujete procházku, výlet na kole či se chystáte poflakovat venku s přáteli. Live Weather vám umožní sledovat počasí v aktuálním místě, a to v časovém horizontu. Vše v krásném a přehledném prostředí.

[appbox appstore id1391505597 oldprice=“79,00 Kč“]

Aplikace a hry na macOS

Fidelia
Hudba je nedílnou součástí našeho každodenního života. Posloucháme jí v autě, když někde čekáme, a dokonce nás provází i při sledování seriálů. Na druhou stranu není hudba jako hudba. Fidelia vám umožní umocnit kvalitní zážitek z poslechu, obzvlášť pokud neholdujete hudebním souborům s Apple Music.

[appbox appstore id416135376 oldprice=“899,00 Kč“]

XCOM
Jeden z dílů této legendární strategické série už jsme tu měli. Společnost 2K přichází s remakem převratného prvního dílu, který udal směr této zajímavé sérii. Budujte, rozšiřujte a hlavně chraňte planetu Zemi před nájezdy nebezpečných emzáků.

[appbox steam 200510 oldprice=“19,99€“]

Hitman
Vnořte se do role nájemného zabijáka a zlikvidujte cíl, který vám váš sponzor určil. Ve hře budete muset improvizovat, abyste dokázali eliminovat subjekt zájmu a to v absolutní tichosti. Budete čelit mocným a silným soupeřům, kteří chyby nepromíjí.

[appbox steam 203140 oldprice=“19,99€“]

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.