Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Bridge Constructor Portal

Bavily vás minulosti legendární hry Portal nebo Bridge Constructor? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohla zajímat hra Bridge Constructor Portal. V této hře budete pracovat jako zaměstnanec vědecké laboratoře, jehož úkolem je budovat ty nejrůznější mosty a rampy.

Virtual Tags

Jestli často cestujete, možná by vám mohla přijít vhod aplikace Virtual Tags. Pomocí této aplikace můžete zanechávat speciální zprávy na nejrůznějších lokalitách, které si následně mohou přečíst pouze lidé, kteří s pomocí rozšířené reality zprávu na daném místě naskenují.

Space Marshals

Ve hře Space Marshals se ocitnete na divokém západě, který je však zasazen do režimu sci-fi. Vaším hlavním úkolem bude plnit předem určené úkoly, čehož můžete dosáhnout dvěma způsoby. Buďto vše vyřešíte potichu a na zabití vašich nepřátel nevyužijete střelné zbraně, nebo se přímo ponoříte do akce a nemilosrdně necháte váš revolver mluvit za vás.

Aplikace na macOS

Fleet: The Multibrowser

Zakoupením aplikace Fleet: The Multibrowser získáte perfektní nástroj, který vám pravděpodobně dokáže ušetřit spoustu času. Fleet: The Multibrowser je totiž internetovým prohlížečem, který cílí především na vývojáře webových aplikací, a dokáže otevřít několik oken zároveň, přičemž se sám stará o jejich správu, obnovení a spoustu dalších.

LibreOffice Vanilla

Jestliže hledáte nějakou alternativu k Apple iWork, nebo levnější náhradu za balíček Microsoft Office, možná byste se měli zkusit podívat na aplikaci LibreOffice Vanilla. Tato aplikace v sobě obsahuje textový editor, kalkulátor, software pro tvorbu prezentací, program pro tvorbu vektorové grafiky a softwarové řešení pro správu databází.

PrintLab Studio

Aplikace PrintLab Studio slouží pro otevírání souborů CDR, s kterými pracuje program pro vektorovou grafiku CorelDRAW. Ještě donedávna jsme my, uživatelé operačního systému macOS, neměli k dispozici CorelDRAW na Macích vůbec. Pokud si jej například nepotřebujete kupovat, ale chcete pouze otevírat zmiňované soubory, či je následně konvertovat do PDF, aplikace PrintLab Studio by vám mohla přijít vhod.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.