Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

The Golf Tracer

S pomocí aplikace The Golf Tracer můžete sledovat všechny vaše golfové odpaly, o kterých vám aplikace podá co možná nejvíce informací. The Golf Tracer se vám navíc mnohdy může stát i nápomocným a využít jej můžete i retrospektivně. Jednoduše vám postačí nahrát video vašeho odpalu a aplikace se o vše postará za vás.

Song: The Chord Family App

Tvůrci aplikace Song: The Chord Family App zastávají názor, že hudbu může tvořit každý. S touto aplikací totiž nebudete muset znát žádnou hudební teorii, avšak přesto budete schopni skládat muziku dle vaší aktuální nálady.

Mad Truck 2

Ve hře Mad Truck 2 se zhostíte role šíleného řidiče velkého auta, přičemž vaším hlavním úkolem bude se dostat co nejrychleji z bodu A do bodu B. Na těchto cestách na vás navíc bude čekat spousta překážek, mezi které bychom mohli zařadit různé kameny, dřevo a dokonce i nemrtvé.

Aplikace a hry na macOS

Photo Art Filters: DeepStyle

Jak je již z názvu jasné, aplikace Photo Art Filters: DeepStyle slouží pro úpravu vašich fotografií. Tato aplikace dokonce pracuje v kombinaci s umělou inteligencí, díky čemuž vašim snímkům dokáže vykouzlit zcela novou tvář.

Mouse Hider

Aplikace Mouse Hider slouží pro kompletní skrytí kurzoru myši z vaší obrazovky. Pokud tedy například častokrát pořádáte různé prezentace, nebo vás zkrátka nemizející kurzor vyvádí z míry, aplikace Mouse Hider by vám měla více než pomoct.

ScreenPointer

Poslední aplikace, kterou si dnes v této pravidelné rubrice ukážeme, opět souvisí s pořádáním různých prezentací. Jestliže totiž hledáte nějakou alternativu za zažité laserové ukazovátko, možná byste měli vyzkoušet aplikaci ScreenPointer. Při použití této appky totiž stačí najet kurzorem na požadovaný element, přičemž právě na kurzor je aplikovaný efekt jevištního osvětlení.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.