Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Remote, Mouse & Keyboard Pro

S pomocí aplikace Remote, Mouse & Keyboard Pro můžete plně ovládat váš Mac skrze zařízení s operačním systémem iOS. Tato appka nám dovolí měnit hlasitost, hýbat s kurzorem, umožní nám ovládání multimédií a taktéž je její součástí vcelku užitečná klávesnice.

h 4 in a Row

Ve hře h 4 in Row budete muset házet žetony do předlohy takovým způsobem, abyste poskládali 4 vedle sebe. Nezáleží ani na tom, zdali se budou nacházet horizontálně či vertikálně, avšak především jde o to, abyste porazili vašeho soupeře. Tato hra se velmi podobá klasickým piškvorkům, avšak dle mého názoru je tohle větší zábava

Night Vision (Photo & Video)

S pomocí aplikace Night Vision (Photo & Video) můžete fotit a natáčet různé snímky i při zhoršených světelných podmínkách, jelikož se o vše postará aplikace zcela za vás. Za ní totiž stojí tým vývojářů, který přes čtyři roky pracoval na pokročilém algoritmu, který dokáže kvalitně zesvětlit celou scénu.

Aplikace a hry na macOS

AutoMounter

Používáte při práci síťové disky a sem tam se vám stane problém, kdy jeden z nich zkrátka vypadne? Při takové situaci totiž častokrát musíme otravně celý zmiňovaný disk připojit znovu, což dokáže zabrat určitý čas. Abyste se tomuto problému vyvarovali, můžete si zakoupit aplikaci AutoMounter, která připojení disků hlídá a v případě odpojení je sama znovu připojí.

Linguist – Easy Translate App

Zakoupením aplikace Linguist – Easy Translate App získáte parádní nástroj, který vám v každé situaci pomůže přeložit určité slovíčko. Aplikaci si totiž můžeme otevřít přímo z horního menu baru, kam ihned zadáme určité slovo či frázi a Linguist – Easy Translate App se o překlad postará zcela sama.

Ethernet Status

Jak je již z názvu tohoto programu patrné, aplikace Ethernet Status slouží pro zobrazení aktuálního stavu připojení skrze Ethernet. Operační systém macOS totiž nativně nijak nezobrazuje, zdali jste připojeni do sítě při využití ethernetu, avšak při zakoupení aplikace Ethernet Status vás aplikace detailně informuje přímo skrze horní menu bar.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.