Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Evoland

Zajímá vás, jak se postupem času vyvíjely hry, ale nechcete ztrácet čas zjišťováním informací a pátráním v minulosti? Hra Evoland je doslova evoluční hrou, ve které začnete v 2D herním prostředí, avšak postupem času dochází k evoluci hry a vy se tak postupně dostanete až do současného 3D světa.

Truck Go

Jak je již z názvu této hry patrné, ve hře Truck Go budete řídit auto. Nejedná se však o závodní hru, avšak vy se vžijete do role řidiče nákladního auto, který musí úspěšně a včas doručit dané zboží na trh. Na cestě na vás však číhá spousta nástrah, se kterými se budete muset patřičně vypořádat.

Lock Photo – Hide Photo

Aplikace Lock Photo – Hide Photo slouží pro uzamčení vašich vybraných fotografií, u kterých si nepřejete, aby k nim mohl přistupovat někdo jiný. Tyto fotografie si můžete totiž navíc uzamknout pomocí číselného kódu, znaku, nebo pomocí biometrické autentizace.

Aplikace a hry na macOS

GPA-Calculator

Aplikace GPA-Calculator cílí především na všechny vysokoškoláky, kteří si s její pomocí mohou vypočítat svůj školní vážený průměr. Do appky stačí zadat vaše předměty, výslednou známku a celkový počet kreditů a o konečný výpočet se GPA-Calculator postará sám.

Deluxe Moon Pro

Jestliže vás zajímají lunární fáze a celkové chování měsíce, rozhodně by vám neměla utéct dnešní nabídka na aplikaci Deluxe Moon Pro. Tato aplikace vás totiž dokáže spolehlivě informovat o zmiňované lunární fázi a nadále nabízí zobrazení aktuálních horoskopů a spoustu dalších vychytávek.

Pizza Bomb

Ve hře Pizza Bomb se vžijete do role šéfkuchaře, jehož hlavním úkolem pochopitelně je dělat tu nejlepší pizzu ve městě. Aby to však nebylo tak jednoduché, postarat se taktéž budete muset o její roznos a uspokojit co nejvíce zákazníků. Při roznášení na vás však číhají nastražené bomby, které mohou celý váš postup hrou naprosto potopit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více