Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a  hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v  App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry na iOS

Predictable

Aplikace Predictable slouží pro všechny osoby, které bohužel v průběhu svého života přišly o možnost dorozumívat se klasickou řečí a zkrátka nedokáží mluvit. S pomocí této aplikace může postižená osoba psát zprávy ve formě textu, přičemž aplikace se celou dobu učí napodobit svého uživatele a v budoucnu odhaduje, co by mohl chtít říct, tedy lépe řečeno napsat.

Pro Mirror Cast for Sony TV

Funkce aplikace Pro Mirror Cast for Sony TV je patrná již z jejího názvu. Díky této aplikaci můžeme totiž streamovat z našeho iPhonu či iPadu na některou z televizí značky Sony, a to přímo v reálném čase.

Danmaku Unlimited 2 – Bullet Hell Shmup

Ve vertikální arkádové hře Danmaku Unlimited 2 – Bullet Hell Shmup se zhostíte role pilota vesmírného plavidla, kde vaším hlavním úkolem budu ničit veškeré nepřátele před vámi. Hlavním cílem hry je pochopitelně nasbírat co nejvíce bodů, což někdy může být skutečně obtížné.

Aplikace a hry na macOS

Stick RPG 2 Director’s Cut

Ve hře Stick RPG 2 Director’s Cut se ujmete role cizince, který zavítá do zcela nového a naprosto zvláštního města. Vaším úkolem bude se s městem sžít, najít si práci, vydělat peníze a dokázat nahromadit co možná největší majetek. Koncept celé hry je skutečně nádherný a tento titul rozhodně stojí za vyzkoušení.

Zen

Aplikace Zen slouží pro psaní, u kterého nebudete ničím rušeni. Jednoduše se o aplikaci dá říci, že vám dá pouze prázdný papír, na který můžete ničím nerušeně psát. Zen se dá přirovnat například k Wordu nebo Pages, avšak nenabízí žádné dodatečné funkce – zkrátka můžete jen a pouze psát.

Bible

Zakoupením aplikace Bible získáte kompletní přehled o této knize a máte přístup do všech jejích kapitol a listů. Aplikace navíc disponuje skutečně jednoduchým a elegantním uživatelským prostředím, které rozhodně ocení nejeden uživatel. Jestliže byste rádi vlastnili Bibli v digitální podobě, rozhodně byste si tuto nabídku neměli nechat utéct.

Témata: , , , , , , , , ,
.