Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

Anthill

Ve hře Anthill se ocitnete v roli správce celé kolonie obyčejných mravenečků, kteří jsou ochoten udělat vše pro svou královnu. Hra věrně kopíruje skutečné konání samotných mravenců, což se projevuje na samotném gameplayi. Vaším úkolem bude ochránit mraveniště před různými útoky a zajistit nakrmení celé kolonie.

Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Magnifying Glass & Flash Light

Už vás nebaví všude s sebou brát brýle na čtení, nebo je častokrát zapomínáte? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně by se vám hodila aplikace Magnifying Glass & Flash Light. Tato appka totiž dokáže na maximum využít potenciál vašeho zadního fotoaparátu, který promění v lupu a může vám tak zvětšovat text či objekty.

Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Animal Touch Sounds 2

Aplikace Animal Touch Sounds 2 cílí především na malé děti, které hravou formou naučí zvuky těch nejrůznějších zvířat. Dětem jednoduše postačí klepnout na číslice, písmena, názvy zvířat či na jejich fotografie a daný zvuk se přehraje.

Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Aplikace a hry na macOS

HayPhoto Photo Editor

Jak již z přečtení samotného názvu může být spoustě z vás jasné, aplikace HayPhoto Photo Editor slouží pro úpravu vašich snímků a fotografií. Tato aplikace navíc obsahuje 124 předem připravených filtrů, které slouží pro detailní a nenáročnou úpravu. Samozřejmostí však je, že si výsledný snímek budete moci upravit i k obrazu svému.

Původní cena: 499 Kč (249 Kč)

Mapping Tonal Harmony Pro

Aplikace Mapping Tonal Harmony Pro slouží pro studenty, učitele, skladatele a textaře, kterým pomáhá s analýzou a poslechem harmonických tónů. Aplikace obsahuje několik režimů, které jsou rozděleny podle hudebního žánru. S pomocí této appky tedy můžete vytvářet takzvané harmonické skladby, které vám mohou pomoci v několika nejrůznějších záležitostech.

Původní cena: 1 150 Kč (779 Kč)

Zip View Pro

Potřebujete častokrát z komprimovaných složek dostat pouze vybrané soubory, nebo byste se do nich naopak rádi podívali ještě před rozbalením? Přesně v tomto vám může pomoci aplikace Zip View Pro, která tyto funkce nabízí. Appka si konkrétně poradí s komprimovanými složkami ve formátu ZIP, JAR a RAR, díky čemuž dokáže nahradit řadu utilit sloužících pro extrahování.

Původní cena: 129 Kč (99 Kč)

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.