Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace na iOS

Raven: Photo Scan & Colorize

S pomocí aplikace Raven: Photo Scan & Colorize můžete vcelku jednoduše částečně digitalizovat vaše fotografie, které máte k dispozici ve fyzické formě. Aplikace za pomocí vašeho zadního fotoaparátu snímek naskenuje, přenese do zmiňované digitální podoby a případně doplní barvy.

Původní cena: 99 Kč (Zdarma)

Ragemotion

Vraťme se pár let zpět a vzpomeňme si na obrázky, které neuvěřitelnou rychlostí kolovaly internetem. Jedná se o meme obrázky známého Derpa, které se tehdy těšily obrovské popularitě. Zakoupením aplikace Ragemotion získáte více než 70 animovaných nálepek, které můžete využít v rámci iMessage a vyjádřit tak s nimi své aktuální pocity.

Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Anchor Pointer Compass GPS

Znáte ten pocit, když někde například zaparkujete auto, ale nejste si jisti, zdali k němu najdete cestu zpět? Přesně s tímto vám spolehlivě dokáže pomoci aplikace Anchor Pointer Compass GPS, ve které si uložíte určité lokace a následně o nich budete mít perfektní přehled.

Původní cena: 199 Kč (99 Kč)

Aplikace a hry na macOS

Osmos

Ve hře Osmos se rozhodně nudit nebudete. Tato hra totiž kombinuje reálnou fyziku s nutností přežít a klasickým soubojem. V tomto kosmickém simulátoru budete hrát za kousek jakési substance, jejíž cílem je pojídání ostatních, díky čemuž se sama zvětšuje.

Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Quick Invoice – 100+ Invoice Templates for Pages

Faktura živnostníka či firmy je na první pohled jakousi vizitkou, jakou se dodavatel prezentuje. Její vzhled a uspořádání by nikdy neměl být opomenut a podnikatelé by si přesně na tomhle měli dát záležet. Zakoupením aplikace Quick Invoice – 100+ Invoice Templates for Pages si zpřístupníte více než sto užitečných šablon, které můžete svobodně využít pro tvorbu vašich faktur.

Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

Emojify – Swap words to Emoji

Jak již samotný název napovídá, aplikace Emojify – Swap words to Emoji zvládne převést váš text do podoby tvořené emotikony. Za zmínku rozhodně stojí, že tato appka pochází z dílny českého vývojáře a tudíž tak podporuje i češtinu. Pro jednotlivé nahrazování textu navíc nemusíte stále otevírat samotnou aplikaci, ale postačí vám ji nechat puštěnou na pozadí, označit text, klepnout na něj pravým tlačítkem a zvolit převedení do zmiňované podoby.

Původní cena: 99 Kč (Zdarma)

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více