Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

Fenix for Twitter

Jestliže využíváte pravidelně sociální síť Twitter, pravděpodobně jste již přišli na to, že originální aplikace od Twitteru se za poslední roky nijak nemění a zůstává pořád stejná. V tomto případě vám určitě přijde vhod aplikace Fenix for Twitter, který ze sítě dokáže odstranit reklamy a placený obsah, dokáže pro vás upravit algoritmus hlavní stránky a plně podporuje 3D Touch.

Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Alto’s Odyssey

Ve hře Alto’s Odyssey se přidáte k Altovi a jeho přátelům, kteří se nacházejí na nekončící stezce za různými tajemstvími. Vaším úkolem bude prozkoumat dlouho zapomenuté chrámy, které se nacházejí daleko od začátku vaší cesty, a také si procvičíte ty nejrůznější akrobatické kousky.

Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

WatchApp – for Whatsapp

Pokud se řadíte mezi pravidelné uživatele komunikační aplikace WhatsApp a zároveň vlastníte jablečné hodinky Apple Watch, poté by vám neměla scházet aplikace WatchApp – for Whatsapp. Tento nástroj totiž dokáže propojit váš telefon s hodinkami a umožní vám přijímat zprávy i skrze vaše Apple Watch.

Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Aplikace a hry na iOS

StatsWidget

Stažením aplikace StatsWidget získáte perfektní nástroj, který neustále monitoruje stav komponentů vašeho Macu. Aplikace dokáže sledovat stav procesoru, využití operační paměti, využití pevného disku a stav sítě. Pokud ale nechcete mít neustále otevřené okno, které zobrazuje tyto informace, rozhodně vás potěší parádní widget v notifikačním centru.

Původní cena: 149 Kč (Zdarma)

Trainz A New Era

Ve hře Trainz A New Era se vaším cílem stane vytvořit váš vysněný systém železnic, na kterém se budou prohánět vlaky bez jediného zádrhelu. U této hry vás na první pohled nadchne prvotřídní grafické zpracování, které navíc doplňuje excelentní fyzika.

Původní cena: 599 Kč (479 Kč)

FlashFrozen

Adobe Flash se za roky svého působení těší převeliké popularitě a usnadnil řadu záležitostí. V poslední době se od něj ale čím dál více ustupuje, jelikož se v něm skrývá několik bezpečnostních děr. Tento plugin navíc může kdykoliv spadnout, kdy začne doslova sosat výkon a baterii našeho Macu. Tohle dokáže ihned rozpoznat aplikace FlashFrozen, která v případě detekce zamrznutého Flashe jej okamžitě vypne.

Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

.