Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

Further: Get Things Done

Stažením aplikace Further: Get Things Done získáte perfektní nástroj, který vám pomůže dostat se z vašeho každodenního chaosu a nastolit konečně pořádek. Do této aplikace si totiž budete zapisovat pouze vaše nadcházející úkoly, od kterých vás následně nic nevyruší. Appka je navíc kompletně bez reklam.

Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Spaceholes!

Ve hře Spaceholes! budete často narážet na mezigalaktické červí díry, které slouží pro cestování napříč jednotlivými galaxiemi a nazývají se Spaceholes. Vaším úkolem je chopit se kormidla vašeho vesmírného plavidla a vydat se na nekončící dobrodružství, ve kterém budete likvidovat vaše nepřátele. Hra je určena pro iPhone a jablečné hodinky Apple Watch.

Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Home Bookkeeping

Správa rodinného rozpočtu a financí není vždy jednoduchá a častokrát vás dokáže pořádně potrápit. S tímto problémem vám dokáže pomoci aplikace Home Bookkeeping, která zaznamenává všechny vaše domácí transakce. Díky tomu můžete v budoucnu daleko lépe přerozdělit váš rozpočet a navíc i ušetřit.

Původní cena: 329 Kč (229 Kč)

Aplikace a hry na macOS

Lungo

Aplikace Lungo dokáže zabránit vašemu Macu v přechodu spánku, a to tím, že mu dodá trošku kávy proti usnutí. To je samozřejmě myšleno pouze obrazně. Aplikaci si otevřete z horního menu baru a vyberete, po jakou dobu nemá za žádnou cenu přejít do režimu spánku. To se může hodit všem přednášejícím, které už unavuje před každou prezentací měnit nastavení operačního systému.

Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

60 Parsecs!

Ve hře 60 Parsecs! se ocitnete v post apokalyptických časech, kdy se již vše odehrává jen a pouze ve vesmíru. Hra vás hned ze startu staví přímo do sedla a před obrovský problém, jelikož vaše vesmírná stanice za šedesát sekund exploduje. Zvládnete zvrátit sled událostí ve váš prospěch?

Původní cena: 379 Kč (249 Kč)

PinPoint Mouse Enhancer

Aplikaci PinPoint Mouse Enhancer ocení především všichni přednášející a lidé, kteří se věnují natáčení naučných videí. Tento nástroj totiž dokáže zvýraznit kurzor vaší myši, díky čemuž se vaše publikum nikdy neztratí a bude přesně vědět, na co jste v jaké situaci klikl.

Původní cena: 249 Kč (99 Kč)

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více