Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

Speed VPN – Snap Master VPN

V dnešní době je velice důležité, abychom si na internetu chránili naše soukromí a působili co možná nejvíce anonymně. S tímto vám dokáží pomoci VPN služby, které vás na cílovou adresu přepojí skrze zabezpečený server. Přesně s tímto vám pomůže aplikace Speed VPN – Snap Master VPN, u které vás nadchne její rychlost a intuitivní prostředí.

Původní cena: 379 Kč (Zdarma)

Textkraft Pocket

Zakoupením aplikace Textkraft Pocket získáte profesionální nástroj, který vám značně usnadní zapisování těch nejrůznějších poznámek a dokumentů. Hlavním benefitem je, že máte všechny své dokumenty na jednom místě a dokážete s nimi rychle pracovat.

Původní cena: 129 Kč (99 Kč)

Monument Valley 2

V logické hře Monument Valley 2 bude vaším úkolem provést matku a její dítě skrze zajímavé architektonické stavby, na kterých objevíte různé iluze a hádanky. Postupem hry navíc budete odhalovat různá tajemství, která vás budou motivovat k dalšímu postupu.

Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Aplikace a hry na macOS

Pic Collage Creator – Cards

Jak již samotný název napovídá, aplikace Pic Collage Creator – Cards slouží pro tvorbu různých koláží. Hlavní výhodou je, že nemusíte mít ani tolik cit pro design, protože se o  většinu práce postará aplikace za vás. Jednoduše vám stačí zvolit fotky, vybrat motiv a máte hotovo.

Původní cena: 279 Kč (249 Kč)

Shadwen

Ve stealth hře Shadwen prokážete, jak moc dokážete být tišší. Vaším hlavním úkolem totiž je dokonale odvedená a tichá práce vraha. Ocitnete se v roli zabijáka jménem Shadwen, před který leží nelehký úkol. Musíte totiž zabít krále, v čemž ale narazíte na další problém.

Původní cena: 429 Kč (49 Kč)

Gone Home

Hra Gone Home vypráví skvělý příběh, který si rozhodně zamilujete. V této hře se totiž po roce práce v cizině vrátíte domů a vejdete do vašeho rodného domu. Problém je ale v tom, že je dům kompletně prázdný a po vaší rodině se doslova slehla zem. Vaším úkolem je odhalit, co stojí za jejich zmizením.

Původní cena: 379 Kč (229 Kč)

.