Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si přímo v App Storu před stažením ověřit, zdali je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku. Na aplikaci se dostanete kliknutím na její název.

Aplikace a hry na iOS

GymStreak Pro – Bodybuilding Tracker

S novým rokem přichází i nová předsevzetí, která se častokrát týkají naší vysnívané postavy. Přesně s tou by vám mohla pomoci aplikace GymStreak Pro – Bodybuilding Tracker, která vás provede několika cvičeními, naučí vás správnou techniku a v případě nouze vás i motivuje.

Původní cena: 179 Kč (Zdarma)

Monkey GO Happy

Ve hře Monkey GO Happy si můžete procvičit vaše logické myšlení a patřičně ho rozvinout. Ačkoliv je hra určena primárně pro děti, které tak naučí spoustě věcem, rozhodně si ji mohou užít i dospělí. Vaším cílem totiž bude pomoci smutným opičkách vyřešit ošemetné situace, které je udělají šťastnými. Toho dosáhnete pomocí jednotlivých klepnutí na objekty a lokace, přičemž některé z nich budete muset přetáhnout na správnou pozici.

Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

MusicPics

S pomocí aplikace MusicPics můžete předělat vaše fotografie v zajímavé prezentace, které následně můžete okamžitě sdílet skrze Instagram nebo TikTok. Appka vám konkrétně nabídne 39 užitečných filtrů a umožní vám do výsledného videa například přidat hudbu nebo text.

Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Aplikace a hry na macOS

MacFamilyTree 9

Zajímáte se o svou rodinou historii a rádi byste vytvořili perfektní a neomylný rodokmen? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste se měli podívat na aplikaci MacFamilyTree 9. Ta vám totiž se zmiňovaným rodokmenem pomůže a taktéž vám nabídne vyhledávání přímo na genealogických stránkách.

Původní cena: 1 350 Kč (749 Kč)

EaseUS CleanGenius

Ani operační systéme macOS není neomylný a dokáže se nám na něm hromadit všelijaký balast. Pokud bychom chtěli našemu disku od něj ulevit, musíme sáhnout po nějakém kvalitním řešení. Jedním z nich je aplikace EaseUS CleanGenius, která dokáže odstranit přebytečné systémové logy, dočasné soubory a případně i pročistit webové prohlížeče.

Původní cena: 249 Kč (199 Kč)

Trine

Ve hře Trine objevíte tajemný pohádkový svět a vydáte se na zajímavé dobrodružství s třemi hrdiny – s kouzelníkem, rytířem a zlodějem. Vaším úkolem bude očistit říši od zla, čehož dosáhnete za pomocí správně zvolené taktiky. Hra totiž disponuje perfektní a plně interaktivní fyzikou, která vám může buďto pomoci, nebo se stát trnem v oku.

Původní cena: 249 Kč (49 Kč)

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.