Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přineseme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma popřípadě za nižší částku.

Aplikace a hry pro iOS

ReliCam

Nerozumíte si s nativní aplikací na focení? Pak je tu ReliCam, která vám dá možnost manuálního nastavení. Od ostření, zoomu, nastavení ISO či expozičního času. Nechybí ani automatické ostření nebo možnost použít Apple Watch jako dálkový spouštěč.

[appbox appstore id1029383741 oldprice=“29,00 Kč“]

IQ Test Pro Edition

Nevíte, jaké máte IQ nebo jen přemýšlíte, že byste si udělali test? Nyní si bez problému můžete udělat test IQ, a to přímo na iPhonu nebo iPadu. Potrapte své mozkové synapse a odhalte tajemství mysli.

[appbox appstore id688983474  oldprice=“89,00 Kč“]

Slideshow Master Professional

Ve své galerii určitě máte spoustu fotografií, které zachycují všední i nevšední momenty dne. Co takhle vytvořit video z těchto snímků? Stačí vložit fotky do aplikace, vybrat si z více jak 150 přechodů, přidat hudbu a vybrat formát rozlišení a video je na světě. Můžete tak své zážitky sdílet prostřednictvím sociálních sítí.

[appbox appstore id1225490847 oldprice=“89,00 Kč“]

Aplikace a hry pro MacOS

Total Video Tools: Movie Edit

Hledáte aplikaci, který kombinuje několik odlišných funkci? Total Video Tools je přesně tím nástrojem, který se bude hodit. Ve své základní funkci dokáže zastoupit video přehrávač. Dále pak dokáže zaznamenat obraz obrazovky, a to i se zvuky mikrofonu. Nezáleží na tom, jestli prohlížíte web nebo hrajete nějakou hru. Také si poradí s editací videa či pomůže s konvertováním videoformát.

[appbox appstore id1153967019 oldprice=“479,00 Kč“]

Call of Duty® 4: Modern Warfare™

Série Call of Duty není třeba sáhodlouze představovat. Jedná se o akční střílečku z pohledu první osoby. Modern Warfer je jeden z nejlépe hodnocených dílů. V singlaplayeru dostanete do rukou široký arzenál zbraní, propracovaný audiovizuální zážitek a příběh, ve kterém se podíváte třeba do Černobylu. V opačném případě se můžete pustit do vod multiplayeru a porovnat své síly s ostatními hráči.

[appbox appstore id403574981 oldprice=“599,00 Kč“]

Lighten: Mind Mapping by XMind

Někdy si prostě člověk potřebuje utřídit myšlenky. Lighten je nástroj, díky kterému si můžete vytvořit myšlenkové mapy. Nezáleží na tom, zdali něco plánujete, třídíte myšlenky, popřípadě se chcete něco naučit nebo vytvořit kostru své prezentace. Myšlenkové mapy se zkrátka hodí do jakékoliv situace.

[appbox appstore id1206278328  oldprice=“149,00 Kč“]

.