Zavřít reklamu

Venkovními teplotami už se pomalu blížíme těm letním. Ostatně je zde také červen, tedy první ze tří letních měsíců. Pokud tedy už podnikáte venkovní grilovačky, večírky, či se jen sluníte u bazénu či na jiném koupališti, těchto 6 letních playlistů na Apple Music a Spotify vám jistě zpříjemní daný okamžik. 

Playlisty, tedy seznamy skladeb ve streamovacích službách, jsou pravidelně aktualizovány, takže pokud se vám nějaká skladba líbí, přidejte si ji do své knihovny, protože zde nemá nikdo své místo dané. Zaručí to ale i to, že při pravidelném poslechu dostanete také novou hudbu a neposloucháte jen ty samé tracky dokola.

Letní grilovačka 

Zapálit gril, dát si vychlazený drink a pustit pořádnou muziku? Tohle je výběr nejpohodovějších věcí, u kterých je pořádání zahradního BBQ jedna radost. Playlist Letní grilovačka v Apple Music najdete zde.

Léto je tady 

Víte, jak zní léto? Někdy energicky, někdy klidně, někdy unaveně, záleží na okolnostech stejně jako náladě a ostatně i počasí. Playlist Léto je tady poskytuje zvuky léta napříč žánry, a pokud si jej chcete v Apple Music poslechnout, najdete jej zde. Summer Soul a Summer Sunshine jsou další dva playlisty v rámci letních playlistů sestavovaných službou Apple Music. První si můžete poslechnout tady a druhý pak tady. 

Letní Hity 2022 – Nejlepší Letní Písničky 2022 

Jedná se o výběr platformy Spotify, který se každý rok aktualizuje k danému létu. Předchozí rok tedy nesl označení 2021, ten příští ponese letopočet 2023. Ten aktuální tedy najdete zde. Pokud byste na Spotify hledaly soundtrack léta 2022 v podobě playlistu Summer Hits, najdete jej tady. Obě platformy jsou ale podobných playlistů plné, ostatně stejně jako jiné streamovací služby. Stačí v nich jít do hledání a zadat léto nebo summer a hned uvidíte ty tematicky zaměřené.

Spotify Playlist
.