Zavřít reklamu

Ačkoliv jsme teprve na začátku roku 2020, funkce Apple Music Replay byla aktualizována a zvědavci si tak již nyní mohou nechat vytvořit playlist jejich nejposlouchanějších skladeb za letošní rok. Playlisty „Apple Music Replay“ nabízí celkem 100 skladeb, ale jelikož rok sotva začal, váš letošní playlist ještě nemusí být kompletní. Můj playlist nyní tvoří 58 skladeb.

Samotná funkce Apple Music Replay je dostupná bohužel pouze přes webové rozhraní služby Apple Music, které je prozatím spuštěno v beta verzi. Po kliknutí na uvedený odkaz se budete muset přihlásit pomocí svého Apple ID a když to děláte poprvé, služba bude zřejmě vyžadovat 6místný ověřovací kód a otázku, zda chcete důvěřovat prohlížeči. Po přihlášení získáte možnost jediným stiskem vytvořit své Apple Music Replay playlisty, a to za všechny roky, po které máte službu předplacenou. V mém případě to je od roku 2015, čili od roku spuštění služby.

Hlavní obrazovka playlistů Apple Music Replay také nabízí přehled statistik za rok 2019. Dozvíte se, kolik hodin hudby jste si loni poslechli, jací byli vaši nejoblíbenější interpreti a deset nejposlouchanějších alb a v neposlední řadě také přehled playlistů, které si můžete přidat do své knihovny stiskem tlačítka (+ PŘIDAT). Takto je pak můžete poslouchat na všech zařízeních, na kterých používáte službu Apple Music. Letošní playlist se pak aktualizuje jednou týdně.

Jaromír Miko

3D grafik a hráč

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.