Zavřít reklamu

Patříte mezi vášnivé posluchače hudby a chtěli byste mít playlisty na svém iPhonu vyladěné nejen po hudební, ale také po estetické stránce? Pokud nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni s tím, jak vypadá titulní stránka vašich seznamů skladeb, můžete si ji díky aplikaci Denim upravit tak, aby přesně odpovídala vašim představám a vkusu.

Vzhled

Jakmile aplikaci Denim spustíte, dostanete se okamžitě na její úvodní stránku. V jejím středu se nachází náhled přebalů playlistů, pod ním najdete tlačítko pro zahájení výběru. Knihovna přebalů je v aplikaci Denim rozdělena do jednotlivých kategorií podle žánrů, dekád či typu hudby. Klepnutím na ikonku ozubeného kolečka v levém horním rohu se přesunete do nastavení, kde můžete změnit ikonku aplikace, aktivovat prémiovou verzi nebo zaslat tvůrcům aplikace e-mailem vlastní autorský návrh přebalu.

Funkce

Aplikace Denim vám umožní snadno, rychle a kreativně vytvářet titulní stránky k seznamům skladeb na vašem iPhonu. V aplikaci najdete – dokonce i v její základní bezplatné verzi – bohatou nabídku nejrůznějších přebalů, které si můžete upravit a doladit podle svého. Postup je velice jednoduchý a s aplikací se naučíte zacházet prakticky okamžitě – stačí si vybrat obrázek, který vám vyhovuje, upravit titulek seznamu skladeb, provést export vámi vytvořeného přebalu, a poté ho v příslušné aplikaci přidat k vašemu playlistu. Aplikace je ke stažení zdarma, využívat můžete její bezplatnou omezenou verzi. Pokud byste chtěli odemknout bohatší nabídku přebalů, zaplatíte jednorázově 49 korun, prémiová verze je zcela bez reklam a nabízí neustálé aktualizace knihovny přebalů.

Aplikaci Denim stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.