Zavřít reklamu

Aplikace pro produktivitu – ať už se jedná o tvorbu seznamů, psaní poznámek, plánování nebo třeba podporu soustředění – nemusíme využívat jen na svých počítačích, smartphonech a tabletech. Existuje řada skvělých aplikací tohoto typu, které fungují také na Apple Watch. V dnešním článku si představíme sedm z nich.

OneNote

Aplikace OneNote je užitečný a multiplatformní nástroj, který vám skvěle pomůže s tvorbou, psaním a sdílením poznámek všeho druhu. Na svých Apple Watch můžete aplikaci OneNote od Microsoftu využít k rychlému zadávání nových poznámek. OneNote nabízí podporu hlasového zadávání v češtině, které zde funguje opravdu bezchybně.

Aplikaci OneNote stáhnete bezplatně zde.

iOS Připomínky

Co se užitečných aplikací týče, v nabídce těch nativních od Applu můžete často najít také řadu užitečných pokladů. Jednou z nativních Apple aplikací, které skvěle fungují také na Apple Watch, jsou iOS Připomínky. Připomínky vypadají na displeji Apple Watch opravdu dobře, fungují bezchybně, a rozumí si také s asistentkou Siri.

Aplikaci Připomínky stáhnete bezplatně zde.

OmniFocus

OmniFocus je oblíbená multiplatformní aplikace pro tvorbu seznamů všeho druhu, zadávání úkolů a poznámek. V její verzi pro Apple Watch můžete snadno, kdykoliv a kdekoliv získat okamžitý přehled o všech vašich projektech, úkolech, a o tom, co vás v daný den čeká. OmniFocus vypadá v prostředí operačního systému watchOS velice dobře, a také skvěle funguje.

Aplikaci OmniFocus stáhnete bezplatně zde.

Todoist

Jak název napovídá, slouží aplikace Todoist především k vytváření seznamů úkolů všeho druhu. Její přítomnost na vašich Apple Watch vám zaručí, že už vám nikdy neunikne žádný důležitý úkol, schůzka nebo povinnost. V aplikaci Todoist na Apple Watch můžete přehledně prohlížet všechny vaše seznamy, přidávat nové položky a mnoho dalšího.

Aplikaci Todoist stáhnete bezplatně zde.

GoodTask

Aplikace GoodTask je skvělým pomocníkem při vytváření, správě a sdílení seznamů úkolů všeho druhu. Na vašich Apple Watch  můžete v této aplikaci prohlížet všechny vaše seznamy, odškrtávat si jednotlivé úkoly, přidávat nové položky a získat kdykoliv a kdekoliv přehled o tom, co všechno se vám již podařilo splnit.

Aplikaci GoodTask stáhnete bezplatně zde.

iOS Kalendář

Mezi další nativní aplikace od Applu, které skvěle fungují také v prostředí operačního systému watchOS, patří Kalendář. Na svých Apple Watch můžete nativní iOS Kalendář využít k zobrazení aktuálních událostí, které vás v daný den čekají. Můžete si zde také prohlédnout události pro nadcházející dny a s pomocí asistentky Siri zadávat nové události.

Aplikaci Kalendář stáhnete bezplatně zde.

Streaks

Aplikace Streaks je skvělým pomocníkem pro všechny, kteří si potřebují vytvořit, upevnit a plnit nové návyky. Vždy vás upozorní na to, že je potřeba provést danou činnost. Na displeji svých Apple Watch můžete snadno kontrolovat své úkoly, odškrtávat si všechny splněné položky a sledovat, co vás v další hodiny či dny čeká.

Aplikaci Streaks stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.