Zavřít reklamu

Pokud vlastníte AirPods anebo AirPods Pro, tak už jste si určitě všimli LED diody, která se na nabíjecích pouzdrech těchto sluchátek nachází. Tato dioda může při používání zobrazit hned několik barev, které se liší podle stavu nabíjecího pouzdra či samotných AirPods. V případě, že chcete zjistit, co všechno se dá z LED diody vyčíst, abyste si rozšířili své znalosti jablečných produktů, tak určitě dočtěte tento článek až do samotného konce.

Kde se LED dioda nachází?

LED dioda se u AirPods nachází na nabíjecím pouzdře, na samotných sluchátkách byste ji hledali marně. Umístění LED diody se liší podle toho, jaké AirPody vlastníte:

 • AirPods 1. generace: LED diodu najdete po odklopení víka, uprostřed mezi sluchátky
 • AirPods 2. generace: LED diodu najdete v horní části přední strany sluchátek
 • AirPods Pro: LED diodu najdete v horní části přední strany sluchátek

Co znamenají barvy LED diody?

Nyní už víte, kde máte na vašich AirPods LED diodu hledat. Nyní se společně pojďme podívat na to, co zobrazené barvy znamenají. Hned na začátek mohu uvést, že se barvy mění podle toho, jestli jsou AirPody vložené anebo vytáhnuté z pouzdra, anebo podle toho, zdali pouzdro od AirPods zrovna nabíjíte. Vrhněme se tedy přímo na věc:


AirPody jsou vložené do pouzdra

 • Zelená barva: pokud jste AirPody vložili do pouzdra a dioda začne svítit zeleně, tak to znamená, že jsou AirPody i jejich pouzdro nabité na 100 %.
 • Oranžová barva: pokud jste AirPody vložili do pouzdra a dioda se ze zelené barvy rychle přepnula na oranžovou barvu, tak to znamená, že AirPody nejsou nabité, a že je pouzdro začalo nabíjet.

AirPody se nenachází v pouzdře

 • Zelená barva: pokud se AirPody nenachází v pouzdře a rozsvítí se zelená barva, tak to znamená, že je pouzdro plně nabité a není potřeba jej dále dobíjet.
 • Oranžová barva: pokud se AirPody nenachází v pouzdře a rozsvítí se oranžová barva, tak to znamená, že pouzdro není plně nabité.

Pouzdro od AirPods je připojené k napájení (nezáleží na tom, kde jsou sluchátka)

 • Zelená barva: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí zelená barva, tak to znamená, že je pouzdro plně nabité.
 • Oranžová barvy: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí oranžová barva, tak to znamená, že se zrovna pouzdro dobíjí.

Další stavy (blikání)

 • Bliká oranžová barva: pokud začne blikat oranžová barva, tak to znamená, že došlo k problémům při párování. V tomto případě je nutné AirPods resetovat podržením párovacího tlačítka na zadní straně pouzdra od AirPods.
 • Bliká bílá barva: pokud začne blikat bílá barva, tak to znamená, že jste stisknuli tlačítko na zadní straně pouzdra, a že se AirPody přepnuly do párovacího režimu a čekají na spojení s novým Bluetooth zařízením.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více