Zavřít reklamu

První AirTagy se v rukách svých majitelů měly objevit až zítra, tj. 30. dubna. Někteří zákazníci již ale hlásí, že omylem obdrželi své zásilky o den dříve. Mnoho z nich je přitom neobjednávali u Applu ale v rámci prodejní sítě Best Buy. Jedná se také o ty objednávky, které nebyly opatřeny gravírováním. Internet se už začíná plnit fotografiemi, které nepocházejí od různých redaktorů webových magazínů, ale od normálních „smrtelníků“, kteří nebyli v objednávkách nijak upřednostněni. I tak se k nim ale toto nové příslušenství společnosti Apple, představené teprve v úterý 20. dubna, dostává o něco dříve.

Zákazníkům, kteří AirTagy objednali hned v den zahájení jejich předprodeje, mají být doručovány už během zítřka. To tedy pokud si nenadiktovali speciální gravírování, které datum jejich doručení prodlužuje. Kdybyste si jeden AirTag v českém Apple Online Store objednali nyní, bude vám doručen v období mezi 7. až 11. květnem. V případě jeho gravírování se jedná dokonce až o termín mezi 1. až 9. červnem.

Sada čtyř kusů je na tom ještě hůře. Bez gravírováni ji můžete očekávat mezi 9. až 16. červnem, pokud byste si je chtěli nechat personalizovat vlastními symboly, na datu doručení se zde kupodivu nic nezmění. Cena jednoho kusu je 890 Kč, cena balení, kde jsou obsaženy kusy čtyři, vás pak vyjde na 2 990 Kč. Gravírování je zdarma. Zítra, tedy v pátek 30. dubna, bude ale další velký den. Apple totiž spustí prodeje svých hlavních novinek, které představil v rámci jarní události. Jedná se o nové iPady Pro (2021), Apple TV 4K 2. generace a kompletně přepracovaný 24“ iMac s M1 procesorem. Jejich doručování prvním zákazníkům je plánováno na druhou půli května.

.