Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Apple aktuálně prozradil seznam plánovaných dětských pořadů, ale ukázal i trailer na Velký poprask na malém městě, ve kterém se v hlavní roli představí jeden člen legendární party Ajťáků.

Pořady pro děti 

Apple si chystá nášup novinek i pro ty nejmenší, kdy uveřejnil jejich line-up. Nejzajímavější je zde jistě Jane, tedy série, která vypráví příběh dívky vydávající se na expedice za divokými zvířaty po celém světě spolu se šimpanzem Stříbrnovousem a druhá řada oblíbené špiónky Harriet. 

  • Šiška a poník – premiéra druhé řady 3. února 
  • Pretzel and the Pupies – premiéra 24. února 
  • Eva the Owlet – premiéra 31. března 
  • Jane – premiéra 14. dubna 
  • Špiónka Harriet – premiéra druhé řady 5. května

Make or Break 

Ponořte se do světa profesionálního surfování a sledujte ty nejlepší představitele tohoto sportu, jak cestují po celém světě a soupeří o titul mistra světa. Druhá série debutuje 17. února, kdy budou k dispozici hned první čtyři epizody. Série se dočká osmi dílů, ve kterých se představí Kelly Slater, Stephanie Gilmore, Filipe Toledo a další.

Město v plamenech 

Děj seriálu startuje 4. července roku 2003, kdy byla v Central Parku zastřelena studentka newyorské univerzity. Nejsou žádní svědci a jen velmi málo důkazů. Při vyšetřování zločinu se ukáže, že je tato vražda klíčovým pojítkem mezi sérií záhadných požárů sužující celé město, hudební scénou v centru města a bohatou rodinou realitních makléřů. Premiéra nás čeká 12. května.

City On Fire

Velký poprask na malém městě 

Když se v jednom malém městečku objeví tajemný automat, který údajně umí odhadnout pravý potenciál obyvatel, všechno se tím změní. Lidé začnou měnit zaměstnání, přehodnocovat vztahy a zpochybňovat své dlouholeté názory – to vše samozřejmě v naději na lepší budoucnost. V hlavní roli se zde představí Chris O’Dowd známý především z populárního komediálního seriálu Ajťáci (IT Crowd). Datum premiéry ještě nebylo uveřejněno, dočkat bychom se ale měli na jaře. Série bude čítat na 10 půlhodinových dílů.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.