Zavřít reklamu

Nacházíte v průběžně aktualizovaném článku, který se věnuje akcím zdarma a zajímavým slevám na aplikace a hry v App Store, které stojí za vaši pozornost. Upozornění na aktualizaci článku v podobě nové slevy nebo akce zdarma se dozvíte vždy pouze na našem facebooku a twitteru, takže pokud máte rádi slevy, doporučujeme alespoň jeden z těchto kanálů odebírat.


27.9.2010

Zdarma:

Pig Rush

Txt2Binary

Forsaken

Superfall Pro

E-ADD’S

Ve slevě:

Iron Man 2 (0,79 eur)

Madden NFL 2011 (0,79 eur)

Fifa World Cup (0,79 eur)

Skate It by EA (0,79 eur)

Nba Live 2010 (0,79 eur)

Tiger Woods PGA Tour (0,79 eur)

Need For Speed Undercover (0,79 eur)

Land Air Sea Warfare (2,39 eur)

Pet Names Plus (0,79 eur)

TypeDrawing (0,79 eur)

Bayo Bongo (1,79 eur)

Budgets! (0,79 eur)


25.9.2010

Zdarma:

Pebble Jump

Star Dunk

Splode

Geomery Fighter

iBall Challenge

Galaxy On Fire 3D

BlockUp

Ve slevě:

Reeder (0,79 eur)

Magnifier – Capture the Micro World (0,79 eur)

Fotomecha – Multi Lens Simulated Camera (0,79 eur)

Slingo Supreme (0,79 eur)

Chop Chop Runner (0,79 eur)

Chop Chop Tennis (0,79 eur)

Chop Chop Ninja (0,79 eur)

Chop Chop Soccer (0,79 eur)

Drum Kit (0,79 eur)

Mishap (0,79 eur)

Bracketbuddy (0,79 eur)

ABBYY Business Card Reader (1,79 eur)

My Eyes Only™ – Secure Personal Information Manager (2,99 eur)

Monstar Pinball (1,59 eur)


21.9.2010

Zdarma:

Crazy Rock

Extreme Hangman

Aftermath

Knight Breaker

Photo Wall Pro

Block Breaker Deluxe 2

Look-Up

Tomb of Qin

Ve slevě:

Babylonian Twins (1,59 Eur)

Team Fortress 2 Guide (1,59 Eur)

Tale of the Zodiac (0,79 Eur)

eBoy FixPix (0,79 Eur)

Whiteboard Pro: Collaborative Drawing (2,39 Eur)

BillTrack (1,59 Eur)


19.9.2010

Zdarma:

Retro Fighter

Doodle Squares HD

Tap Fish

Frame Wiz

Dracula: The Path Of The Dragon (Part 2)

Ve slevě:

OmniSketch (0,79 Eur)

Comic Zeal Comic Reader Mini (2,99 Eur)

Diskuze k článku

  Myslím, že je na místě přidat trošku kritiky.

  Článeček v podobě seznamu zlevněných aplikací a aplikací zdarma nevypadá moc hezky, zvlášť když tam o nich nic víc není a některé slevy jsou již 4 dny staré, takže je možná dávno po nich. Kdo rád sleduje slevy, novinky, updaty apod., ten určitě denně (třeba i víckrát) nahlíží na appshopper.com. Kdo o tuto stránku ještě nezavadil, vřele doporučuji, je to nutnost. Nově existuje i aplikace (zdarma), která z tohoto webu vychází – AppShopper.

  Pokud chcete pokračovat v upozorňování na slevy, což rozhodně chválím, doporučil bych vybrat vždy pár extra věcí, u nichž alespoň krátce něco napíšete, případně přidáte nějaký obrázek. Bude to vypadat lépe a určitě to i víc zaujme. Seznam v podobě tohoto článku rozhodně procházet nebudu, neláká mě to. Udržte proto prosím články s tímto tématem stále poutavé.

  P.S.: Nemyslel jsem to ve zlém, vážím si práce pro tento web.

  Díky za názor. Každopádně jsme přemýšleli, jak tuto aktualizovanou stránku vyřešit, co nejlépe. Nejdříve jsme přidávali ke každé aplikaci obrázek, ale po pár dnech by tento článek byl extrémně nepřehledný a navíc je to více časově náročné. Jednu dvě věty jsme také zavrhli z podobného důvodu – nepřehlednost a čas navíc, než že bychom byli líní, ale u slevových akcí je čas velmi cenný. Navíc každou chvíli akce může přestat a zlevněná aplikace bude stát opět plnou cenu (viz. nedávnou Prince Of Persia od Gameloftu, který byl extrémně časově omezen). Článek je průběžně aktualizovaný, tím pádem v něm zůstávají starší akce a slevy, proto tam jsou čtyři dny staré akce, které již neplatí. Navíc u každé aplikace je článek přímo na iTunes, takže uživateli trvá ani ne tři minuty, než všechny aktuální slevy projede. Nad formou tohoto článku pořád diskutujeme a forma se může brzy změnit. Zatím je to však takto. Jsem rád, že si naší práce vážíte :).

  Na iTunes sice článek k aplikaci je, ale to beru až jako poslední možnost. Průběžně aktualizovaný článek může být fajn, pokud se ukončí třeba po dvou třech dnech, pak už by to asi chtělo článek nový. Normálně si představuju každý den jeden článek na toto téma a ten by se mohl aktualizovat v průběhu dne, ale přiznám se, že po přečtení článku pak už koukám jen na aktualizace komentářů, nikdy nesleduju aktualizaci článku.
  Problém pak ale je, že někdy jsou slevy jen krátkodobé a neobjevují se naráz, ale v průběhu celého dne. Pak nezbývá než uvést v článku jen co se dá a má smysl a nové věci či další postřehy dávat do komentářů. Nejde podchytit všechno, ale na to tu jsou pak weby jako např. appshopper.

  Můj zvyk tedy je – každý den mrknu na jablíčkáře a na appshopper. Na jablíčkáři si přečtu co mě zajímá nebo u čeho je větší počet komentářů. Pak v průběhu dne koukám na appshopper a na jablíčkáři mě zajímají pouze nové články a změny v počtu komentářů. Číslo o počtu příspěvků je pro mě směrodatné. A když náhodou objevím na appshopperu zajímavou akci, hledám způsob, jak se tady o ní se všemi podělit – v tom by mi pomohl článek na toto téma, pod nějž bych přispěl diskuzním příspěvkem. Když na jablíčkáři nenajdu vhodný článek, kam by se to hodilo, bohužel si to většinou nechám pro sebe. Facebook a twitter nejsou nedílnou součástí mého života a tedy je využívám málo a nepravidelně.

  … tak … Asi jsem si tu odpověděl na takový malý dotazník z průzkumu fanoušků jablíčkáře. :-D

  …suhlas, tento clanok vidim takisto ako trocha bezpredmetny … kto chce sledovat free appky, navstevuje stranku iAppWorld.net, pripade sleduje ich twitter, alebo rssko … koho nezaujmaju, nebude ich hladat nikde …

  Já třeba rád dám na doporučeni jablíčkáře, články ve které vypíchnete zajímavé aplikace/hry jsou super. AppStore je tak zaplněný že a spouště vynikajících aplikací a utilitek člověk ani neví. Ohledňe těch slev. Seznam slev je fajn ale člověk z toho nepozná o co jde, jestli to za ty peníze stojí. Na AppStore často nejsou ani komentáře ani, hodnocení, jen stručný popis od autora a pár screenů a spousta Aplikačního braku Když se to ale objeví tady s upozorňením-zajímavá aplikace co dělá to a to a zrovna je sleva tak to check-uju hned, holt doporučeni z jablíčkáře má pro mě jistou váhu ;-) Prostě takový seznam si vyjedu na appshoperu každý den a pokud z toho ňeco opravdu neznám nebo jsem o tom neslyšel ani nezkušení co to je. To sem ale lemra co ? :-D

  Mám dotaz. Používám AppShopper a hlásí mi, že Need for Speed Shift zlevnili na 0.99 USD (0.79 EUR). Nicméně když přepnu do App Storu, tak je hra pořád za 6.99 (5.49)… :( Je možný, že je hra zlevněná třeba jen pro americké iTunes účty?

  To bude způsobeno spíše tím, že EA už zase vrátilo cenu na původní hodnotu a v AppShoperu se to ještě neprojevilo. Občas se to stane i např. když že u aplikace se ukazuje cena třeba FREE a když na ní kliknete, tak se pak zobrazí 0,79 € a výstraha, že majitel aplikace cenu modifikoval zpět.

  To není možný… 29.9. tu cenu snížili a dnes ráno mi ten AppShopper dal vědět, že se cena snížila… To s tím FREE -> 0,79 se mi párkrát myslím stalo, to máte pravdu… Achjo, tak to jsem to prošvihl :(

celý text

Čtěte více