iWant

Aplikace Muzzle zajistí, že screensharing proběhne bez nežádoucích notifikací

iWant

Pokud často komunikujete s klientem nebo třeba se členy rodiny pomocí screensharingu, kdy jim ukazujete něco na své obrazovce, už se vám zřejmě stalo, že dorazila notifikace, kterou jste druhé straně úplně nechtěli ukázat. Samozřejmě je tu systémová funkce Nerušit, jenže někdy ji zkrátka před sdílením obrazovky na Macu zapomenete zapnout. A proto je tady šikovná aplikace Muzzle.

Je to jednoduché. Mnoha uživatelům jistě postačí systémové Nerušit, které zapnou vždy, když se zrovna chystají sdílet svou obrazovku s někým druhým. Někdy se ale může stát, že prostě zapomenete, a pak dorazí třeba choulostivá zpráva.

Pokud se vám takové případy dějí, nebo se bojíte, že by se mohly stát, pak je řešení právě aplikace Muzzle, která, jakmile zapnete screensharing, automaticky zapne také funkci Nerušit. Vy tak můžete nerušeně sdílet obrazovku a nebát se nežádoucích notifikací. Jakmile sdílení vypnete, Muzzle opět funkci Nerušit vypne.

Muzzle se navíc nijak nebije se systémovým nastavením funkce Nerušit, kterou si můžete nechávat pravidelně zapínat/vypínat, kdy potřebujete. Zkrátka když máte Muzzle aktivní, můžete si být jisti, že při screensharingu už žádná notifikace nedorazí.

Muzzle je zcela zdarma a stáhnout aplikaci můžete zde.