Zavřít reklamu
iWant

Apple bude zítřejší konferenci streamovat i na Twitteru. K události se už teď můžete přihlásit

iWant

Již zítra se koná každoroční Apple Keynote, na která by cupertinská společnost měla představit nové iPhony a další produkty a novinky. Pozvánky s názvem „Gather round“ kolují internetem již nějakou dobu, tento týden se ale na Twitteru objevil nový, sponzorovaný příspěvek od Applu, jehož prostřednictvím jsou uživatelé zváni ke sledování zítřejší Keynote.

Živé streamování průběhu konference není u Applu ničím neobvyklým – uživatelé mohou přenos tradičně sledovat přímo na webu. Řada serverů zabývajících se jablečnou tématikou, také nabízí živý přepis nebo žhavé novinky z konference, Jablíčkáře nevyjímaje. Letos se ale na poli sledování Apple Keynote objevila úplná novinka v podobě možnosti sledování konference živě přímo na twitterovém účtu společnosti Apple.

Apple pozvánku sdílel na síti v podobě animovaného gifu a výzvy k živému sledování konference spolu s hashtagem #AppleEvent. Uživatelé jsou v postu vyzýváni ke klepnutí na symbol srdíčka, aby nepřišli o žádnou z aktualizací v den konání Keynote. Apple svůj twitterový účet dosud nepoužil k odeslání klasického tweetu, ale odesílá jeho prostřednictvím propagační příspěvky k jednotlivým klíčovým událostem, jako byla například letošní červnová WWDC.

Apple by zítra měl představit trojici nových iPhonů. Jedním z nich by mohl být iPhone Xs s 5,8-palcovým OLED displejem, dále iPhone Xs Plus (Max) s 6,5-placovým OLED displejem a levnější iPhone s 6,1-palcovým LCD displejem. Kromě toho se očekává také příhod čtvrté generace Apple Watch.