Zavřít reklamu

Uživatelé Apple TV zaznamenali zcela novou ikonu na svých přístrojích. Nese vizuální podobu pozvánky na dnešní keynote a nazývá se Apple Events. Po otevření nabídky se ukáže možnost sledovat celý dnešní Media Event živě. Text v okně praví: „Speciální Apple Event – ŽIVĚ; Nalaďte se v 10 hodin (pacifického času) 23. října pro sledování této události živě.“

ipad_mini_event_stream_2

Zatím není jasné, zda bude možné sledovat video přenos živě i v iTunes nebo na stránkách Applu, nicméně přinejmenším uživatelé Apple TV si mohou keynote užít na svých televizních obrazovkách. Na našem živém přepisu to samozřejmě nic nemění, nicméně nyní máte na výběr i živý video feed z celé akce. Pokud zjistíme nějaké bližší podrobnosti, najdete je v aktualizovaném článku.

Naposledy Apple přenášel keynote živě při hudebním eventu v září 2010, kde Steve Jobs uvedl nové iPody, Apple TV 2 nebo dnes již mrtvou sociální síť Ping.

ipad_mini_event_stream_1
Zdroj: MacRumors.com

[do action=“aktualizace“/]

Živý video přenos bude také možné sledovat na stránkách Apple.com. Na tomto přímém odkazu můžete celou akci sledovat. Podle Applu jsou minimální požadavky Safari ve verzi 4.0 a vyšší nebo iOS 4.2, pokud budete sledovat přenos na iPhone či iPadu. Pro ty, kteří budou sledovat přenos přes Apple TV, musí mít zařízení druhé nebo třetí generace se softwarem ve verzi 5.0.2 a vyšší.

Příležitostný překladatel, hudebník a velký milovník jablečného železa.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Nejsem teď doma, tak se zeptám možná hloupě – přidá se tato možnost i Apple TV se starším fw (nemá ještě to nové rozhraní)? Mám ho tam kvůli tomu, že na ní mám jb a xbmc. Dík!

    Tak to je pecka. Sice jsem chtěl sledovat přepis na Jablickar.cz, ale teda (omlouvám se hochům z Jablíčkáře) budu rozhodně sledovat mojí apple TV2. Jsem hrozně zvědavej, co se bude dít. Přeju všem příjemný zážitek.

celý text

Čtěte více.