iWant

Sledujte český živý přepis z představení nových iPhonů

iWant

Už dnes večer našeho času se vůbec poprvé v historii otevřou brány divadla Steva Jobse a dovnitř se nahrnou nejvýznamnější zahraniční novináři, influenceři, osobnosti a zaměstnanci Applu, aby se podívali, jaké novinky si Cupertinská společnost na dnešní velkou premiéru přichystala.

Jako každoročně, i letošní odhalení budou moci živě sledovat uživatelé z celého světa skrze Apple TV, iOS zařízení, Safari nebo prohlížeč Microsoft Edge na Windows 10. Na Jablíčkáři nicméně budete moci paralelně sledovat živý a český přepis, kde vás budeme informovat o všem důležitém, co Apple představí. Živý přepis na Jablíčkáři startuje v 18:55 přímo v tomto článku níže. Ještě během keynote a po jejím skončení se můžete těšit také na podrobné reportáže o nových produktech.

Podle všeho se dnes můžeme těšit na výroční iPhone X se zcela novým designem, OLED displejem, funkcí rozpoznání obličeje (Face ID), bezdrátovým nabíjením a bohužel i absencí ikonického tlačítka a Touch ID. Po jeho boku by se měly ukázat aktualizované loňské modely iPhonů, a to se zvláštním označením iPhone 8 a 8 Plus. Představit by se měly i nové Apple Watch Series 3 s podporou LTE a ve dvou nových barevných variantách. Svou premiéru by si měla odbýt i pátá generace Apple TV s dlouho očekávanou podporou 4K, HDR a novým ovladačem s haptickou odezvou. A na závěr by se kupodivu mohl ukázat i nový iPod touch s funkcí Face ID.

Oficiálního potvrzení všech spekulovaných novinek se dočkáme už dnes večer. Buďte s námi u toho.

Živý přepis konference: