Zavřít reklamu

Jableční nadšenci mají dnešní den, tj. 15. září 2020, zajisté v kalendáři zakroužkovaný tučnou a červenou barvou. Právě na dnešek totiž připadá letošní zářijová jablečná konference. Prozatím není stále jasné, jakých produktů se na této konferenci dočkáme. Počítá se však s Apple Watch Series 6 a s novou generací iPadu Air. Různé spekulace poté uvádí, že bychom se představení nových iPhonů měli dočkat až později. Tak jako tak, pokud chcete zjistit, co všechno Apple na zářijovém Apple Eventu představí, tak vám nezbývá nic jiného, než sledovat náš magazín. Konference se už nezadržitelně blíží, což mimo jiné jablečná společnost potvrdila vypnutím Apple Online Storu.

apple online store vypnutý září 2020
Zdroj: Apple.com

Pokud se rozhodnete na stránky Apple Online Store přejít, tak se vám namísto obchodu jako takového objeví obrazovka, na které stojí Budeme zpátky co nevidět. Právě Apple Store aktualizujeme. Přijď se brzo podívat. Jablečná společnost takto Apple Online Store vypíná tradičně vždy několik hodin před samotnou konferencí. Chcete-li být součástí představení nových produktů, tak pomocí tohoto odkazu zjistíte, jakým způsobem se můžete dívat na přímý přenos. Odkaz níže vás poté přesune na článek, ve kterém bude tradičně probíhat český přepis celé konference, což ocení především jedinci, kteří neovládají dobře angličtinu. Dnešní Apple Event začíná již v 19:00 našeho času. Od té doby se budou na našem magazínu objevovat také články, které vás budou o novinkách informovat. Určitě tedy dnešní Apple Event sledujte společně s Jablíčkářem!

Redaktor (nejen) magazínu Jablíčkář, kterého baví informační technologie všeobecně. Kromě práce jsou jeho vášní také sportovní automobily. O společnosti Apple píše již několik let a život bez jablečných produktů už si nedovede představit.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.