Zavřít reklamu

Je to jen několik týdnů nazpátek, co Apple uveřejnil datum konání vývojářské konference WWDC21. Někteří z vás už si mohli myslet, že vydáním této pozvánky Apple potvrdil, že právě WWDC21 bude vůbec první letošní konferencí. Opak se však naštěstí stal pravdou a tradiční jarní Keynote se bude konat i letos. O konkrétním datu jsme vás mimo jiné informovali už dnes ráno – to totiž předčasně vyzradila Siri. Nyní se ukázalo, že Siri měla doopravdy pravdu, jelikož se první letošní jablečná konference bude doopravdy konat 20. dubna a konkrétně započne v 19:00 našeho času.

spring loaded apple special event
Zdroj: Apple

Zmíněná první jablečná konference roku 2021 má klasický název Apple Special Event. Konkrétně Apple na pozvánce, kterou rozeslal, uvádí „podnázev“ Spring Loaded – těšit se tedy můžeme na pořádně „nadupané“ jaro od Applu. Stejně jako posledních několik konferencí se bude i tato konat pouze v online formě, a to kvůli stále aktuální koronavirové situaci. Na této konferenci bychom se snad konečně měli dočkat představení lokalizačních přívěšků AirTags, kromě toho se prakticky jistě nevyhneme představení nových iPadů Pro a možná i nové generace Apple TV. Ve hře jsou pak také další jablečné počítače s čipy Apple Silicon a další.

Co přesně si pro nás Apple přichystá je prozatím ve hvězdách. Tak jako tak si ale můžete být jistí, že se to na magazínu Jablíčkář dozvíte mezi prvními. Stejně jako v případě každých jiných konferencí vás totiž i tou letošní první budeme provádět, a to od začátku do samotného konce – a ještě dále. Před, během i po konferenci se na našem magazínu budou objevovat články, ve kterých se o novinkách dozvíte vždy to nejpodstatnější. Bude nám tedy velikou ctí, pokud budete tento Apple Special Event sledovat právě s námi.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více