Zavřít reklamu

Po krátké odmlce se společnost Apple opět realizovala na svém YouTube kanále (tentokrát na anglické verzi), když zde nahrála čtyři nové spoty, na kterých demonstruje výhody využití Apple Pencil na novém iPadu. Právě podpora pro Apple Pencil patří mezi nejzásadnější novinky letošního „levného“ iPadu a Apple se tuto kombinaci snaží prezentovat jako báječný nástroj nejen pro studenty.

První ze série nových videí se jmenuje Notes a jak již název napovídá, Apple zde demonstruje možnosti Apple Pencil v případě použití poznámkového bloku. Nečekejte žádné komplexní praktické ukázky a návody. Ve spotu je v podstatě vidět jen to, že Apple Pencil v poznámkách funguje a možnost jejího potenciálního využití.

https://www.youtube.com/watch?v=CGRjIEUTpI0

Druhé video nese podtitul Photos a týká se – ano, správně, fotografií. Zde Apple demonstruje, jak je možné Apple Pencil využít v případě úpravy fotografií. Speciální nástroj umožňuje kreslení a další zásahy do vyfocené fotografie. Panel jednotlivých nástrojů je poměrně jednoduchý a najdete zde podobné prvky, které můžete znát třeba z úpravy snímků obrazovky.

https://www.youtube.com/watch?v=kripyrPfWr8

Třetí video se zaměřuje na keynote, tedy na přípravu prezentací za pomocí nativní aplikace od společnosti Apple. Z videa se však žádné zásadnější informace nedočkáte, stejně jako v případě posledního videa pojmenovaného jako Markup, které ukazuje rozhraní pro upravování pořízených snímků obrazovky. Všechna nová videa mají spíše ilustrativní charakter a jsou určeny především pro ty, kteří neví, co nové iPady dovedou a kde všude je možné využít Apple Pencil.

https://www.youtube.com/watch?v=GcXr3IImp_I

https://www.youtube.com/watch?v=H5f3dlQLqWA

Zdroj: YouTube

.