Zavřít reklamu

Apple jen před malou chvílí rozeslal zahraničním novinářům pozvánky na svůj zářijový Special Event. Ten se uskuteční v úterý 12. září 2017 v 19:00 našeho času. Že konference bude speciální nejenom pro fanoušky, ale i pro Apple, potvrzuje místo konání. Bude se totiž jednat o první keynote, která proběhne v divadle Steva Jobse. To se přitom nachází v nedostavěném Apple Parku a ani samotné divadlo ještě není dokončené.

Apple má tak něco málo přes týden, aby stihl vše připravit. Jak ale společnost a její důraz na dokonalost známe, divadlo bude do 12. září stoprocentně připravené pojmout až 1000 návštěvníků. Ti se tak poprvé podívají do kampusu nového sídla společnosti.

Hlavní hvězdou úterního večera by měl být bezpochyby nový iPhone (nejčastěji označovaný jako iPhone 8). Kalifornská společnost by se ale měla pochlubit i novou generací Apple Watch a pátou Apple TV. Očekávají se i aktualizace současných modelů iPhonů, tedy iPhone 7s a iPhone 7s Plus, které tak stanou po boku OLED iPhonu, tedy prémiové varianty, za kterou si budou muset zájemci i připlatit.

.