Zavřít reklamu
instagram-apple

Není to tak dávno, co bylo prakticky nemyslitelné, aby Apple oficiálně působil na nějaké sociální síti, pokud nepočítáme zájmové účty iTunes či App Storu. Před časem však začala kalifornská firma tweetovat a nyní zahájila také kampaň na Instagramu.

„Vítejte v @apple. Tagujte #ShotoniPhone, pokud se chcete přidat,“ píše se na profilu Applu na Instagramu, kde aktuálně probíhá kampaň právě na fotky pořízené iPhonem. Tu Apple v různých formách vede již několik let a nyní se dostává také na populární sociální síť.

Apple vždy u každé fotky označí autora a přidá krátký popisek, který je nově navíc u samotné fotografie přiložen jako namluvený text. Bude zajímavé sledovat, jak bude výrobce iPhonů využívat Instagram v budoucnu.

apple-instagram1

Na Facebooku a Twitteru má totiž prázdné účty, jež využívá pouze k reklamním kampaním, ale na Instagramu začal rovnou přidávat příspěvky, takže se zdá, že přístup tu bude jiný.

Pokud budete mít štěstí a ke své fotce přidáte #ShotoniPhone, můžete být i vy vybráni na prominentní pozici na instagramové stránce @apple.

.