Zavřít reklamu

Apple se nadále snaží propagovat svou chystanou videostreamovací službu Apple TV+. Nyní slibuje, že jeden ze seriálů See bude tak dobrý, jako byla Game of Thrones.

Firma se nezdráhá propagovat svou službu Apple TV+ kde to jde. Dle odhadů má rozpočet až 15 milionů dolarů na jednu epizodu, takže své produkci opravdu věří. Nyní se přímo na obálce známého časopisu Emmy objevili herci Jason Momoa a Alfre Woodard, kteří hrají v seriálu See hlavní role.

V rozhovoru Jamie Erlicht a Zack van Amburg (který do roku 2017 původně pracoval pro Sony) srovnávají velkolepost a kvalitu seriálu See s veleúspěšnou Game of Thrones od HBO.

„Může být (See) velkolepý jako Game of Thrones? Odpověď na tuto otázku je zřetelné ano!“

Děj seriálu See se přitom na rozdíl od Hry o trůny odehrává v budoucnosti. Po 600 letech přišli lidé na Zemi o zrak. Avšak stalo se něco neočekávaného, když se Jasonovi a jeho ženě narodí děti, které vidí. Následně propukne válka kmenů, jejímž předmětem jsou právě zázračné děti.

see apple tv

Rozhovor dále popisuje, jak Apple najal desítky odborníků a poradců. Všichni pracují na tom, aby pohyby a chování nevidomých lidí z budoucnosti skutečně odpovídaly takto postiženým lidem. K samotným konzultantům poté Apple přizval také specialisty na přežití anebo biology.

Jason je výborným příkladem. Pohyb a navigace je ústředním prvkem seriálu a on neustále vymýšlel nové způsoby, jak se potloukat v přírodě. Měl na sobě třeba roucho, které házel před sebe jako bič, aby ho vedl stezkou. Jindy používal sekeru jako vycházkovou hůl. Když se brodil vodou, kopal kolem sebe, aby ostatní slyšeli šplouchání.

Apple v reklamě oslovuje předplatitele časopisu jménem

Apple rovněž propaguje svůj další seriál The Morning Show. Hlavními hvězdami jsou Reese Witherspoon a Jennifer Aniston. Děj tohoto seriálu se točí okolo pletich v ranním zpravodajství, kariérismu a světě showbyznysu.

Časopis obsahuje celostránkovou reklamu právě na tento seriál. Předplatitelé navíc mají stránku upravenu tak, aby je reklama oslovila přímo jménem (například „Hey Ralph“). Apple nabízí každému předplatiteli Emmy speciální voucher na 3 měsíce Apple TV+ zdarma.

Apple TV+ bude spuštěna 1. listopadu a to i v České republice. První týden bude zdarma a následně budou uživatelé platit měsíční předplatné 139 Kč. K novému iPhonu, iPadu nebo Macu zakoupenému od září letošního roku navíc dostanou všichni rok Apple TV+ zcela zdarma.

Zdroj: 9to5Mac

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.