Zavřít reklamu

Hra Game of Thrones Beyond the Wall se objevila v mnoha žebříčcích jako jedna z nejočekávanějších mobilních her roku 2020. Nyní konečně vyšla v App Store, kde si ji každý může vyzkoušet zdarma. Jedná se o kombinaci tahové strategie a RPG hry. Ve hře se objeví i známé postavy jako je třeba Jon Snow, Daenerys, Jaime Lannister, Tormund nebo Melisandre.

Jak už název hry napovídá, odehrává se na severu Západozemí za Zdí. A to 48 let před hlavním příběhem, který jsme mohli číst v knihách Písně ledu a ohně anebo sledovat v seriálu Hra o Trůny. A i když se hra odehrává o tolik let dříve, tak vývojáři do příběhu zakomponovali i známé postavy. Každopádně objeví se i řada zcela nových postav.

Ve hře se zhostíte role velitele Noční hlídky, kdy budete mít na starost rekrutování nových bojovníků, kteří budou přicházet z celého Západozemí. Dále budete vylepšovat základnu a samozřejmě se vydáte i na výpravy za Zeď. Game of Thrones Beyond the Wall má poměrně detailní grafiku, ke spuštění je potřeba minimálně iPhone 5S anebo iPad 2. V zařízení hra zabere 1,4 gigabajtu místa.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více