Zavřít reklamu

Nejrůznější výzvy, které Apple při rozličných příležitostech pořádá pro majitele Apple Watch, se mezi uživateli těší velké oblibě. Nyní se blíží výzva, související se Dnem Země. Apple ji pořádal již v uplynulých dvou letech, a její cílem je povzbudit uživatele k tomu, aby se více pohybovali. Jakou podobu bude mít výzva letos?

Den Země připadá na 22. dubna. Uživatelé Apple Watch budou mít letos možnost při této příležitosti získat nový speciální odznak do své sbírky v aplikaci Aktivita pro iPhone, a to v případě, že se jim v tento den podaří odcvičit jakýmkoliv způsobem alespoň třicet minut. Protože je Den Země mezinárodní záležitostí, bude výzva dostupná celosvětově. Uživatelé o ní budou informováni ve chvíli, kdy se Den Země bude blížit, serveru 9to5Mac se ale podařilo příslušné informace získat s předstihem.

22. dubna budou majitelé Apple Watch po celém světě vyzváni k tomu, aby „vyšli ven, oslavili planetu a získali své ocenění za pomoci jakéhokoliv cvičení, trvajícího třicet minut a déle“. Cvičení je potřeba na Apple Watch zaznamenat prostřednictvím příslušné nativní watchOS aplikace, případně za pomoci jakékoliv jiné aplikace, oprávněné zaznamenávat cvičení do aplikace Zdraví.

V letošním roce měli majitelé Apple Watch možnost získat limitovaný odznak za aktivitu v únoru v rámci Měsíci srdce i při příležitosti svátku svatého Valentýna, v březnu zase Apple uspořádal speciální výzvu při příležitosti Mezinárodního dne žen. V dubnu to tedy bude již potřetí, kdy budou mít majitelé Apple Watch možnost získat speciální ocenění. Kromě virtuálního odznáčku v aplikaci Aktivita v iPhonu získají úspěšní absolventi výzvy také speciální samolepky, použitelné v aplikacích Zprávy a FaceTime.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.