Zavřít reklamu

Je tomu jen pár dnů, co Apple začal lákat na vlastní Black Friday akci, která bude dostupná i na tuzemském trhu. Černý pátek v podání Applu potrvá celkem čtyři dny, konkrétně od pátku 23. do pondělí 26. listopadu. Kalifornská společnost však dopředu nespecifikovala, jaké slevy a výhody si letos přichystala. Nicméně v Austrálii už pátek začal a my se tak dozvídáme, co konkrétně nás letos čeká.

Žádná velká překvapení se však tradičně nekonají a stejně jako v minulý letech, i tentokrát bude Apple k vybraným produktům rozdávat dárkové karty v hodnotě od 600 Kč do 4 800 Kč. Akce se navíc vztahuje pouze na starší produkty. Pokud jste si tedy brousili zuby například na některý ze tří nových iPhonů či na nedávno představený MacBook Air, budete zklamaní.

Hodnota dárkové karty se liší podle zakoupeného produktu. Nejnižší bonus obdržíte při pořízení Apple TV, naopak kartu v nejvyšší možné hodnotě vám Apple daruje při zakoupení některého z Maců. V případě iPhonů se akce vztahuje na modely 7/7 Plus a 8/8 Plus, u tabletů pak na 9,7palcový iPad Pro, iPad 5. generace a iPad mini 4. Nabídku lze využít také u všech Maců s výjimkou nového MacBooku Air a Macu mini. Na závěr pak kartu získáte k Apple Watch Series 3, Apple TV a ke sluchátkům Beats Studio, Solo a PowerBeats3.

Hodnota dárkových karet pro jednotlivé kategorie produktů (cena je odhadem přepočítaná):

  • Apple TV: 600 Kč
  • Beats sluchátka: 1 200 Kč
  • Apple Watch Series 3: 1 200 Kč
  • iPhone: 1 200 Kč
  • iPad: 2 400 Kč
  • Mac: 4 800 Kč

Aktualizace: Hodnota dárkových karet byla aktualizována dle nabídky Applu na českém trhu.

Apple Black Friday FB
.