Zavřít reklamu

V oficiálním obchodě společnosti Apple se objevila limitovaná nabídka oblíbeného dronu od společnosti DJI, modelu Mavic Pro. Ten je nově dostupný v nové barevné variantě, která je nazvaná Alpine White a která je dostupná pouze skrze oficiální Apple obchod. Oproti klasické variantě se liší pouze jinou barvou. Za tento exkluzivní design si pak připlatíte necelé dva tisíce korun. DJI Mavic Pro Alpine White si můžete prohlédnout zde.

Pozitivní zprávou je, že se jedná o bundle, za své peníze tedy dostanete více věcí, než kdybyste si dron kupovali samostatně (byť by tak vyšel levněji). V rámci této edice tedy kromě dronu dostanete také dálkový ovladač, dvojici náhradních baterií, dva páry náhradních vrtulí a látkový obal. Vše je samozřejmě vyvedeno v souladu s novým barevným provedením.

Dron (nebo kvadrokoptéra, chcete-li) Mavic Pro představila společnost DJI loni. Jedná se o jakýsi mezistupeň mezi amatérskými modely (jako je například DJI Spark) a poloprofesionálními/profesionálními modely Phantom. Pro mnohé to je skvělý kompromis mezi cenou a kvalitou. Mavic Pro se dá složit a tudíž je vhodný na cestování, na rozdíl od větších modelů. Do této chvíle jej bylo možné pořídit jen v šedé barevné variantě.

Co se týče hardwarové výbavy, Mavic Pro disponuje 12MPx kamerou, která je schopná zachytit 4K video při 30 snímcích za sekundu (nebo slow motion 1080p). Se specifickým příslušenstvím a v ideálních podmínkách s ním můžete létat i 5 kilometrů daleko, s maximální rychlostí kolem 60 kilometrů za hodinu. Samozřejmostí je přítomnost GPS a částečného autonomního režimu a zhruba 30 minutová výdrž baterie v akci.

Zdroj: Apple

.