Zavřít reklamu
iWant

Stáhněte si ty nejhezčí tapety pro váš nový iPhone X

iWant

Nový iPhone X v základu nabízí hned několik nových tapet, které vypadají na novém OLED displeji naprosto parádně. Noví majitelé si mohou vybrat buď ze statických, nebo ze šesti dynamických, které reagují na pohyb telefonu. S novou OLED obrazovkou si však můžete stáhnout také tapety, které díky této technologii vyniknou ještě více, než kdy dříve na klasických IPS panelech. Níže se můžete podívat na seznam a galerii těch nejzajímavějších kousků, které se za posledních pár dní objevily na webu.

Pokud iPhone X nemáte a jeho defaultní tapety chcete, můžete si je stáhnout z první galerie níže, alespoň tedy jejich statické verze. Kromě nich se však na webu objevily také tapety od jiných autorů, než je Apple. A stojí opravdu za to.

Apple před vydáním iPhonu X spustil televizní kampaň, ve které se nová vlajková loď ukázala. V rámci videa byl na telefonu zachycen wallpaper, který se pokusil přetvořit uživatel s názvem jpzamoras, který jej následně v plném rozlišení nahrál na imgur. Náhled si můžete prohlédnout níže.

Další obrázek jste mohli vidět jako tapetu na testovacím modelu, se kterým pracoval zahraniční server The Verge. Jedná se o kombinaci černého pozadí s barevnými geometrickými obrazci. Kombinace černé a růžovo-fialové skvěle vynikne na novém OLED panelu iPhonu X. Obrázek v plném rozlišení si můžete stáhnout zde.

Další k dispozici jsou abstraktní tapety z dílny Design+ Code, které si můžete v originálním rozlišení stáhnout zde. Pro příznivce minimalismu se můžete pro změnu podívat do této galerie. Pokud vás naopak více láká styl originálních tapet, větší množství najdete například zde.

 

Zdroj: 9to5mac, iPhonehacks