iWant

Apple vydal iOS 11.2 Beta 2 – co obsahuje nového?

iWant

Apple včera večer aktualizoval svá vydání vývojářských betaverzí a tak všichni ti, kdo disponují vývojářským účtem, mohou aktualizovat na nové verze nejnovějšího softwaru. Kromě iOS 11.2 Beta 2 se objevila také nová verze pro watchOS, tvOS a macOS. Pojďme se v krátkosti podívat na to, co je v nové iOS betě nového.

Jednou z nejzásadnějších změn je aktualizace monetizační politiky pro vývojáře a jejich aplikace v App Store. Aplikace, které nabízí nějakou formu předplatného, budou moci nově disponovat zvýhodněnou cenou pro nové zákazníky. Měsíční poplatek za službu tak nebude fixně daný, ale vývojář si bude moci určit novou úroveň poplatků, která bude oproti těm klasickým výhodnější a bude cílit na nové zákazníky. To doposud nebylo možné.

Nově se v systému objevuje také několik tapet pro majitele iPhonu X. Jedná se jak o živé, tak o dynamické tapety, které si můžete prohlédnout ve videu výše. Kromě nových tapet přibyla ještě haptická odezva v momentě, kdy opouštíte ovládací centrum. To je ovšem z hlediska novinek vše. Jak se zdá, tato konkrétní beta verze příliš změn nepřináší. Stále se čeká na první informace o tom, kdy Apple konečně zveřejní Apple Pay Cash a synchronizaci iMessage na iCloudu. Původně se spekulovalo o tom, že tyto funkce dorazí už s iOS 11.1, nyní se naděje přesunuly o jednu verzi dál. V nových betách však o těchto funkcích není ani zmínka. Operační systém iOS 11.2 by se měl dočkat veřejného vydání do konce letošního roku.

Zdroj: 9to5mac

 • Georgios

  Zajímalo by mě, jestli ještě někdo po aktualizaci na iOS11 (iPhone 7) zaznamenal problém s mizejícími hodinami, nebo vlastně všeho, co je na úvodní obrazovce (kromě stavových ikon).

  • Miroslav Hanzelka

   Ano, mel jsem stejny problem. Ale od aktualizace 11.1 jsem uz toto nezaznamenal.Tak snad uz je to ok. :)

  • Ondřej

   mám stejný problém, plus baterie nevydrží, mobil se seká, padají aplikace, atd… Jsem zklamaný…..

   • Capo

    Zklamaný můžeš být, pokud to tak bude i v ostré verzi. Nechápu, jak někdo může být zklamaný, když mu něco nejde v BETA verzi omg. 😑😑

  • Tomáš Vožeh

   Ano.. Bohužel ano :( Zmizí všechno a pomůže jen restart

  • Martin Šulc

   Bez problému. iP7 všechno funguje tak jak má.

 • Josef Machala

  Já mám asi štěstí, vše mi funguje od prvních bet. Žádné mizející hodiny, vybíjející se baterie.
  IP 7.