iWant

Apple právě vydal iOS 11.1 Beta 2 a watchOS 4.1 Beta 2

iWant

Je to jen pár minut, co Apple uvolnil nové betaverze pro majitele iPhonů, iPadů, a Apple Watch. Od dnešní sedmé hodiny večerní je tak k dispozici iOS 11.1 Beta 2 a watchOS 4.1 Beta 2 pro všechny, kteří disponují podporovanými zařízeními a jsou zapojeni do Beta programu.

Hlavní novinkou v iOS 11.1 Beta 2 by měla být sada několika stovek nových smajlíků, o kterých jsme psali již v minulém týdnu. Dále by v této verzi měla být k dispozici novinka ve formě Apple Pay Cash což je však něco, co našince trápit nemusí, neboť u nás nemáme ještě ani klasickou variantu Apple Pay. Betaverze je dostupná pro všechny uživatele disponující vývojářským účtem a dá se očekávat, že ta samá verze bude k dispozici ve veřejném betatestu, a to nejpozději do zítra.

Kromě iOS tu máme také novou verzi watchOS 4.1. I zde můžeme očekávat podporu tuny nových smajlíků, které nyní dostanou všechna iOS zařízení. Očekává se také vylepšené fungování přehrávání hudby přes LTE. Stejně jako v případě iOS, i zde bude následovat veřejná beta v následujících čtyřiadvaceti hodinách. Jakmile se na webu objeví seznam novinek, které se v těchto betách objevily, budeme vás o nich informovat.