Zavřít reklamu

Apple v průběhu dnešního večera vydal první aktualizaci pro nový operační systém iOS 11, který je k dispozici týden. Aktualizace nese označení iOS 11.0.1 a měla by opravovat ty nejzávažnější chyby a nedostatky, které se za první týden ostrého provozu objevily. Aktualizace by měla být dostupná pro všechny kompatibilní iOS zařízení.

Pokud vám nastavení ještě skrze notifikaci aktualizaci nenabízí, můžete si jí sami vyžádat obvyklým způsobem, tedy přes Nastavení – Obecné – Aktualizace Softwaru. Apple k tomuto updatu nepřiložil žádný konkrétní changelog, na seznam změn si tak budeme muset chvíli počkat. Aktualizace by měla mít velikost zhruba 280MB a měla by obsahovat „opravy bugů a obecná vylepšení pro váš iPhone a iPad“. Doufejme, že se touto aktualizací zlepší například výdrž baterie. Ta je pro mnohé uživatele od vydání iOS 11 podstatně horší, než byla u předchozích verzí.

Velký fanoušek Applu a technologií obecně. Ať už jde o počítače, konzole, audio, video a všechno ostatní, co se kolem toho motá.

Všechny články autora

Diskuze k článku

  Po aktualizaci se lidem kterým volám nezobrazuje mi těl číslo
  Mám 6s a jsem u Vodafonu a už jsem si nechal vypnout službu skrytého čísla

  Automatický výběr operátora při roamingu nepoužitelný. Neustálé přeskakování, no service většinu času a resety. Když vyberu operátora v zahraničí manuálně, tak v pořádku. Ach jo.

  Po aktualizaci žádné sekání, vše se zrychlilo – mám ale dojem, že i vybíjení baterie na 5s – máte ten dojem taky?

  Já mám iPhone 5s a všechno špatně – je to pomalé, baterka nevydrží (předtím vydržela dost páč tam mám chvíli novou). Nejvíc mi vadí, že foťák startuje někdy i 10 sekund, takže záběr je v hajzlu. Už sebou raději tahám zrcadlovku.

  Hodně blbej bug: vypnu wifi, nebo BT v té vytahovací liště. Ale v Settings jsou i po vypnutí obojí “on” a další zařízení je normálně vidí. Ať se jde Apple vysrat..

  Největší chyba je pro mě automatický jas. Vyloženě mě ser jak se to pořad mění jak se mu chce
  Měl sem nastaveny jas vyloženě tak ze sem na displeji viděl vždy krásné

  To je katastrofa. Vzdyt automaticky jas ma snad kazdy teelfon, ne? Tohle mi teda prudi!!!
  Doufam, ze tuto diskuzi cte nekdo z Apple marketingu!

  viem ze to do tejto debaty vobec nepatri ale potreboval by som trocha pomoct. chcel som instalovat windows cez boot camp ale akonahle dam v druhom kroku pokracovat vzdy mi boost camp spadne. vedel by mi niekto poradit? dakujem

celý text

Čtěte více.